Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecetet vizzel vagy zoldtea...

Almaecetet vizzel vagy zoldteaval erdemes inni fogyas szempontjabol? Hitelesek a remhirek miszerint kiragja a gyomrot es gyomorfekelyt okoz?

Figyelt kérdés

minden etkezes elott egy evokanal ecet teaba vagy vizbe keverve.okozhat gondot?

azeros szag ellen nem lehet semmit tenni?

SZamba mennyi ideig fog erzodni a budos ecet szag?


2013. júl. 6. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

az almaecettől még senki nem fogyott le,

-ha lefogysz,te sem az almaecettől fogsz lefogyni,hanem a kevesebb kajától és a mozgástól,

2013. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem ezek miatt fogsz fogyni, hanem normálisan megtervezett étrendtől..

Igen, az ecet, a citrom meg a többi ilyen fogyókúrás szarnak beállított cucc miatt a gyomorsavad rohadt magas lesz, és a mucin nevű anyag, ami megvédi a gyomrod attól h a saját sava ne bontsa le a falát, már nem lesz képes a funkciójára..

2013. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

A gyomrodban pH 1,5 sav van, szerinted az ecet mit rág ki, miért?


Kevés jó hatása van, nem a fogyás miatt. Edd nyugodtan, de ha fogyni akarsz akkor húst kell enned hozzá, vagy tedd a salátára!

Zöldtea: kellemes, hűsítő ital. Megintcsak némi jó hatással, de nem fogyást segítő hatással. Rendes étkezés után fogyasztható, melegen.


Az ecet aromája hamar kiürül a szádból.

A savanyú dolgok csökkentik az inzulinszint emelkedést, ennek akkor van értelme ha étkezésre nem lisztet eszel, hanem zöldséget, zsírt, húst, és eleve nem lenne túl nagy inzulinszint emelkedésed. Ha cukrot, tejet, keményítőt eszel akkor mindegy, ezek hatásán nem lehet már javítani annyira rossz, sem savanyúsággal/ecettel, sem klorogénsavval (zöldkávé). Legalábbis egyáltalán nem bizonyított, hogy lehetne. Nem véletlen.


Tehát érdemesebb az alapokat, azaz a szilárd ételt rendbe tenni, mellette lehet kiegészítőkkel foglalkozni. Mellette! :)

2013. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
ez a 44% -os már megint itt gusztustalankodik,
2013. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Én is 44%-os vagyok! :D


Semmi gusztustalan írást nem látok. Hova tűnt? :)

2013. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én egy darabig ittam ezt is, azt is.

nekem nem okozott semmilyen problémát az almaecet, nyilván okozhatott volna, de az szerintem olyanoknál jelentkezik, akiknek gyenge a gyomra, vagy mértéktelenül, és túl erősen isszák.

másrészt, amikor éreztem, hogy már nem esik jól, nincs kedvem inni, akkor abba is hagytam. de lehet hamarosan visszatérek rá, mivel kiváló üditő nagy melegekben.

fogyás szempontjából ne várj csodát, mert nem fogsz tőle fogyni!

aki ezt mondja, az hazudik.

fogyáshoz kalóriadeficit, lehetőségeid szerint minnél jobb minőségű ételekből, plusz mozgás kell, ami igen jótékony.

a két italnak annyi az előnye hogy egészséges, az almaecet segiti az emésztést, a zöld tea a méregtelenitést, és még számos jó tulajdonságuk van, nézz szét a neten.

amúgy az ecet szaga lehet, hogy erős ha beleszippantasz, de vizben elkeverve szerintem kifejezetten finom.

de ha neked nem tetszik ihatsz citromleves vizet is, na nem avval a gyári valamivel, hanem igazi citrommal.

2013. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lájk!
2013. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!