Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A BioTech USA L-karnitin 1500...

A BioTech USA L-karnitin 1500 mg-os sportüdítőt az edzés előtt, vagy közben is lehet inni? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 17:26
 1/2 Krisz85 ***** válasza:
én használom is, amiben króm is van, narancssárga. Aerob és kardió előtt és alatt kell inni, javítja a zsíranyagcserét. Nem olcsó ezért csak ekkor használnám, súlyzós edzés közben sem hülyeség, de a lényeg az aerob-kardió edzés előtt kicsivel elkezdeni és közben fogyasztani, utólag már viszont abszolúte hülyeség.
2011. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én heti 2x vagy 3x járok edzésre, step aerobik, kedden itthon edzem, csütörtökön pedig edzőteremben. Csak az aerobik edzéseken iszom. De most nagyon "rákaptam" az edzésekre, célom is van ezzel! :)
2011. nov. 17. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!