Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Így is használ a Turbo d....

Így is használ a Turbo d. fehérjepor?

Figyelt kérdés

Mozgás mellett napi egy adag ezen kívül csak víz/tea. Elméletben napi 3-4 adagot kéne meginni, de akkor 4 nap alatt elfogyna viszont nekem nincs pénzem ilyen gyakran venni.

Még soha nem próbáltam semmilyen fogyasztószert, mindig a mozgás és az egészséges étrend mellett döntöttem, de most kíváncsivá tett ez a dolog. Szerintetek így is lehet eredményes? 16/L



#mozgás #edzés #fogyás #fehérjepor #kövér. fogyasztópor
2013. júl. 16. 13:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Értelmesebben is elkölthetnéd a zsebpénzedet! Majdnem 10 ezer a t.diétás fehérjepor, ami CSAK fél kilós. Ezért már 3-4 kiló fehérjét vehetnél. Ami egyébként is csak tömegnöveléshez kell. Ergo tök felesleges.


A szüleidtől meg inkább észt/tudást kellene kapnod, nem pedig pénzt!


(Nem véletlenül nem engedi a gyk a t.diétát le sem írni. Mert egy nagy átbszás. Pont az ilyen kis naivoknak találták ki horror áron)

2013. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
szia, első vagyok. egy hét alatt ha jól emlékszem 2 kilót adtam le, utána kiegészítettem salival, zöldségekkel és úgy hetente 1 kiló ment le.
2013. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!