Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek egy hónap alatt...

Szerintetek egy hónap alatt kb mennyit tudok így fogyni?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok és 80kg vagyok. És úgy döntöttem, hogy szeretnék egészségesebben élni és fogyni is szeretnék pár kilot.. Minden nap eszek kefirt lenmaggal és zöld teát is iszom meg napi 1 órát kb sportolok..táncolok ill. van egy gyakorlatsorozatom combra, fenékre és hasra ezeket is nyomatim..ja és mellette igyekszem sok zöldséget, gyümölcsöt és kevesebb kenyeret enni és a mindenfél szalámik helyett csirkemellsonkát eszek.

2013. aug. 2. 12:08
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és a zöld teát citromlével és cukor, édesítők nélkül iszom.és napi másfél-2 liter ásványvizet iszom.
2013. aug. 2. 12:15
 2/10 anonim ***** válasza:
5-öt
2013. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hahahahaha válasza:
1 hónap alatt akár 5-10 kilót is. Csak rajtad múlik. Az sem mindegy, hogy utánna mi lesz. Sok sikert!
2013. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 kilót??? Hát annyit ne akarj! Egészségtelen, és csúnya lesz a bőröd!
2013. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást és a véleményeket..hát sztem ha betartom ezeket a dolgokat és mellette rendszeresen sportolok akkor nem egészségtelen a 10 kg..ha csak koplalással akarnék fogyni annyit mozgás nélkül akkor lenne csúnya a bőröm....és nagyon is szeretnék lemenni 70 kg körülire.:)
2013. aug. 2. 13:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és szerintetek egy nap mennyi teát igyak és mennyi lenmagot egyek? Lenmagot úgy szoktam h minden vacsira egy ek-val rakok a kefirbe. Teát meg napi 2 bögrével.
2013. aug. 2. 13:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a lenmagból max. reggel-este 1-1 kanállal az ideális, többet nem mernék, mert mégiscsak olajos mag. Zöld teát szerintem bármennyit ihatsz.
2013. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszim h írtál.:) én is am így gondolom a lenmaggal kapcsolatban

..sztem maradok az esti kefiresnél adagomnál...:)

2013. aug. 2. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy én egyedül azért nem ajánlom a 10 kg-t, mint rövidtávú célt, mert

1.) egyből 10 kg-t leadni nagyon kemény meló

2.) ha nem éred el, nincs sikerélmény, és elkeseredsz

3.) ha mégis megcsinálod rövid idő alatt, annyira túlhajtod magad, hogy úgy fogod gondolni, hogy rádfér egy kis lazulás, és tapasztalatból mondom, hogy az ilyen "kis lazulás"-ból általában oltári nagy elpunnyadás lesz, és egyre több mindenre mondod, hogy ez még belefér:) Ameddig ha csak feleannyit tervezel célnak, azt még hosszútávon is lehet tartani, már azt az életmódot.

2013. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem:) am nem is 1 hónap alatt gondoltam a 10 kg-t, mert tudom h annyit úgyse tudnék fogyni ennyi idő alatt..de kb a felétől meg akarok szabadulni..de végülis nem úgy vagyok vele h ennyi idő alatt x kg-t akarok fogyni hanem amennyi sikerül..meg tudom h tartósabb eredményt elérni hosszú idő..
2013. aug. 3. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!