Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pyruvat zsírégetővel mennyit...

Pyruvat zsírégetővel mennyit lehet fogyni kb egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Persze mozgás mellett, kb mennyit lehet fogyni? Tudom, mindenkinél más lehet, inkább csak tapasztalatokra lennék kiváncsi kinek mennyit sikerült fogynia tőle és mennyit mozgott miközben ezt alkalmazta!

Köszönöm szépen!

26/L


2011. dec. 28. 02:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1%
piruvátot a szervezeted termel, a "glükolízis" nevű folyamat keretében keletkezik, legjobb tudomásom szerint nem igazán szorul rá az ember plusz bevitelre, mert a szükséges mennyiséget előállítja magának. így hát mindenkinek annyit sikerül fogyni tőle, amennyit fogyott élete során, mert az élethez szükséges vegyület, ami megtalálható a testünkben.
2011. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. :)

De ha előállítja az ember saját szervezete és pluszba szedi ezt akkor nagyobb a dózis és gyorsabban fogy nem? Vagy ez eléggé buta elmélet? :)

Azért kérdezem csak mert olvastam, hogy sokan ezt használják és tényleg fogynak tőle és nincsen mellékhatása.

Azért kellene nekem, mert a testmozgásom beszorul egy kis szobába, és így sajnos nem tudok bizonyos gyakorlatokat végezni amitől tényleg fogynék, és nincsen pénzem több 10 ezret kiadni, hogy eljárjak edzeni.

Köszönöm a választ előre is! :)

2011. dec. 28. 14:50
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

na jó, ide is leírom. igazából nem nagyon érdekelnek az elméletek, nekem ez a tapasztalatom.


10 hétig mozgás, diéta: -4kg.

4 hétig UGYANAZ a mozgás és étrend + pyruvat: -4kg.


tehát kevesebb, mint feleannyi idő alatt sikerült ugyanannyit fogyni, ráadásul kevesebb súlyból.

2011. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

hűűűha :) és milyen mozgást csináltál milyen volt az étrended mellette? Nekem sajnos nagyon sokat kéne leadnom kb 20 kilót.

Nagyon köszi a választ!! :)

2011. dec. 28. 15:14
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

engem sem érdekelnek az elméletek.

az anyag amit ha megiszik az ember, és csökken tőle a zsírja minél többet iszik, az a kénsav. kimarja az összes szövetet, minél többet iszunk annál többet.


olyan nem létezik, hogy az embernek az élethez és edzéshez x kJ energiára van szüksége, de ha pluszban fogyaszt piruvátot, akkor hirtelen rosszabb lesz a hatásfoka, és 2x kJ energiát fog fogyasztani. autóval sincs olyan, hogy piruvátot teszel a motorba, és ezért a több energiát fog fogyasztani üzemeltetéskor.

az autónak (egyszerűbb mint az ember) van egy leadott teljesítménye, ehhez kell x energia benzinből (üzemanyagból) + az átalakítás vesztesége. ezt analogizálni lehet az emberre is. az életem energiaköltsége naponta x kcal, és kész. piruváttal nem fogok többet fogyasztani :D

persze, Kérdező, ki lehet próbálni, aztán majd 4-5 hét múlva újra visszatérsz rá, előbb-utóbb kontrollálni kell az étkezésedet, és akkor menni fog minden.

2011. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ok, Aczél, akkor magyarázd meg a tapasztalatomat. persze lehet erre is valami jól hangzó elméletet kitalálni, de a véletlen egybeesés kicsit gyanús.

ráadásul a barátom mondta, hogy az utóbbi 1 hónapban sokkal látványosabban változtam, mint az előző 10 hétben, úgyhogy objektív véleményem is van. A centik is látványosabban csökkentek ennek megfelelően.

Én sem vagyok egy paranormális dolgokban hívő ember, de ha a realitás talaján maradunk és azt mondjuk, hogy egy adott esemény A és B jelenlétében nem következik be, viszont A, B és C együttes jelenlétében igen, akkor C-nek mindenféleképpen van valami szerepe a dologban.


Kérdező: heti 3x futottam legalább 5 km-t, és heti 2 alkalommal RR torna, vagy konditerem, vagy elmentem röpi edzésre, amelyikhez kedvem volt.

2011. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves Aczél! Nem egy helyen olvastam ma a véleményedet.

Tapasztalatokat szerettem volna olvasni, nem kocsi fogyasztásokat....

Nem egyszer írsz olyan válaszokat amiket nem kérdezett senki, nem azt kérdezte, amit Te válaszoltál, semmiféle tapasztalatot nem osztasz meg senkivel csak irogatsz....

Szóval szeretnélek megkérni, hogy ne írj többet ide, mert én tapasztalatokat, eredményeket kértem.

Nem bántani akarlak, nem bunkózni akarok, csak kérlek ne írj többet ide nekem.

köszönöm szépen!


Kedves válaszoló, milyen étrendet tartottál, miket ettél? számoltál kalóriákat?

köszönöm szépen

2011. dec. 28. 19:00
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

lifetilt programot csinálom.


lifetilt.blog.hu itt a testalkat diétánál megtalálod, én mezomorfot kezdtem el, de ha úgy érzed, h hízásra nagyon hajlamos vagy, akkor neked az endomorf kell. Érdemes betartani mindent (úgy értem h ne legyenek ez még belefér falatok), bár én a fehérjeturmixokat sovány túróra cseréltem.

2011. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ja és igazad van abban, hogy nagy különbség van köztünk. én udvariasan kértelek Te meg ilyeneket írogatsz....

Szóval igazad van tényleg nagy a különbség....

Kérlek ne írj ide többet!

2011. dec. 28. 19:35
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
ja persze, biztosan kamuzok... végülis csak 4 napnyi étrendem van grammra pontosan kimért adagokkal, még az azonos termékekből a márkák is ugyanazok voltak amiket vettem az idő során... plusz heti 3 futás hóban fagyban, konditeremben meg pontos edzésterv... nem állok a biológia felett, de azért hülye sem vagyok, össze tudok hasonlítani 2 eredményt egymással.
2011. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!