Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Leszeretnék fogyni 2 hónap...

Leszeretnék fogyni 2 hónap alatt 10 kilót (diéta nélkül), úgy hogy nem nassolnék sokat hanem nagyon sokat sportolnék. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Diéta nélkül nem fog menni.

A sok sport egy dolog, a fogyás 80%-a kajáláson múlik.

2013. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Minden más reklámozott fogyókúra smafu. Sportolj, egyél csak annyit, amennyire szüksége van a szervezetednek, vagy is egy kanállal kevesebbet, mint amennyit kívánsz, és sportolj. Futás, kerékpározás, úszás, foci tenisz és sok minden más. És meglátod hogy jó formád lesz.

Azok a fogyókúrák, amihez ezt, vagy azt kell venni és fogyasztani ,mind átverés és pénzkereset a kereskedőknek.

2013. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
attól függ, hogy most hány kiló vagy. Ha 150 akkor lehetséges. De ha 80, akkor már nehezebb lesz. A diéta szerintem sem jó módszer.
2013. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Oké, az igaz, hogy függ testsúlytól is.

(pl egy 100 kiló feletti ember akár még egy délutáni sétától is több kalóriát elégethet, mint egy 50 kilós kiscsaj futással).


De a kérdezőnek gondolom nincs ekkora súlyfeleslege, különben nem kérdezgetni itt a gyakorin, mert elmondta volna neki az orvos :)


Szóval a te esetedben szerintem mindenképp szükséges a diéta, anélkül nem lesz eredmény, vagy nem észrevehető.

2013. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
57 kg vagyok
2013. júl. 2. 22:15
 6/8 anonim válasza:

Udv.


Meg kerdezhetem,hogy hany eves vagy? :)

Nekem dietaval is olyan nehezen megy a fogyas,pedig mar 2 honapja dietazok, 1 hetbe kb 3-4-szer edzek.

Orulok annak ha masfel kilot le tudok adni 1 het alatt..

Szerintem ahhoz,hogy vki tudjon fogyni fontos a dieta es az egeszseges etkezes, en is eleinte ugy voltam,hogy nem dietaztam csak sportoltam de nem lattam eredmenyet aztan el kezdtem dietazni,es vmivel jobb lett!

En mindig azt mondom,hogy nem kell annyira surgetni a fogyokurat hanem szepen lassan haladni es elered a celt.

Peldaul en nagy hulyesseget csinaltam akkor amikor el kezdtem magam eheztettni, minden masnap edzettem, szinte alig volt mar energiam, alig ettem vmit, ha meg ettem akkor zsiros kajat, vagy cukros dolgokat, ami nagyon rossz!!! Ezt egy hetig folytattam es rajottem,hogy nagy marhasag volt amit csinaltam! Utana elkezdtem egeszseges eteleket enni, rengetek gyumolcsot es zoldseget .Sok gyogynoveny teakat ittam,foleg zold teat!! Az idomet is be osztottam, ugyhogy amikor volt kedvem vagy idom akkor edzettem, es a kozerzetem is sokkal jobb lett azota!

Mert en rendesen depresszios lettem a sok dietatol, mindennap ujjabb es ujjabb dietakat kerestem de egyiket se tudtam be tartani, teljesen magam alatt voltam, es csak rossz volt a vege!

Szoval, azt akartam ezzel mondani,hogy ne kezdj bele orult fogyokuraba, hanem egyenletesen haladj, es KERULD EL AZ EDESSEGEKET ES egyebb nassolni valot!


Remelem tudtam valamit segiteni!

2013. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Makoscsiga ***** válasza:

ne is hallgass az előttem szólókra! Diéta nélkül nassolás mellet is simán lelehet fogyni, és edzeni se kell semmit! Elvégre miért kellene fegyelmezett életmódváltás egy évek során felhalmozódott felesleg elpucolásához?

[link]

2013. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hulyesseg az egesz!!

Egy egeszseges es fit testet nem lehet elerni sport es rendes kajak nelkul! Ha meg meg is akkor rovid idore es az eredmeny sem lesz olyan szep!

2013. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!