Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik fogyókúrás kapszulát...

Melyik fogyókúrás kapszulát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Legalább 15-kg-ot kellene lefogynom pár hét alatt és az étrendem nem jó mert csak este tudok enni de akkor sokat, a munka miatt van ez így tehát nem tudok nappal Enni! ezért kéne valami kapszula mert ez nem mehet tovább!
2013. aug. 11. 22:57
 1/9 anonim válasza:
15 kiló pár hét alatt nem fog menni, akkor se, ha éhezel.. És nem is egészséges, miért kell ilyen gyorsan?
2013. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nem jól érzem magam ha mozgok sokat és a derekam is fáj! mit ajánlasz?
2013. aug. 11. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem léteznek fogyókúrás kapszulák, attól még hogy valamire ráírják hogy ilyen, nem lesz az.


Mozgás és paleo táplálkozás, ez az ami segít.

Mozgásként a Jógának, Taichinak, Qigongnak van értelme. Ezek nem kikészíteni fognak hanem erősíteni. Lehet saját testsúlyos erősítést is végezni, fokozatosan kezdd.


A legtöbb divatos sport különösebben nem ajánlott. Ezeket szórakozásból végzik, nincs különösebb jó hatásuk, és idővel sokan lebetegszenek tőlük. Kérdés hogy mennyi idő alatt, de mindegy is igazából.

2013. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dieta (nem koplalas)+futàs kapszulát ajánlom. Csinald meg este a kajádat es vidd tuperware-ban munkába. Ennyi
2013. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sajnos én is ebben a helyzetben vagyok.. én újsgban olvastam a fatblockról azzal diéta nélkül is eredményes lehet a fogyás.. én mindent ugyan úgy eszek mint eddig.. 2 hónapja szedem, heti 2x megpróbálok mellette mozogni és már 4 kg mínusznál tartok... próbáld ki nekem bevált szerintem neked is befog..
2013. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy jut valaki odáig, hogy fogyasztószerekben kezd el hinni? Egyedi élettörténet, hmm?


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__4..

2013. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Még nem fogyókúráztam, de apám az egészséges életmódra nevel/nevelt, úgyhogy talán tudok segíteni. Azt ajánlom ne akarj gyorsan lefogyni mert egyrészt egészségtelen másrészt a dupláját fogod visszahízni. Főétkezések elött igyál meg 0,5 dl vizet, ettől nem leszel olyan éhes. Ha nappal nincs alkalmad enni akkor vegyél köles golyót. Akár az egészet megeheted alig van benne kalória, és teljesen eltömít, különben alig van íze. Lassan egyél! Ha lassan eszel sokkal kevesebbet fogsz enni mintha gyorsan ennél. Ne igyál cukros italokat csak vizet, ígyis megtudsz szabadulni pár kilótól. És nagyon fontos, hogy mozogj! (nem kell túlzásba vinni, Pl.:fussál negyed órát, ha tudsz gyalog menjél és ne autóval ill. tömegközlekedéssel )

Remélem tudtam segíteni :)

2013. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Előző vagyok. Próbálj nap közben is enni (pl.:almát, kekszet, péksüteményt, stb.) ha egésznap éhezel és este teleeszed magad elöbb vagy utobb cukorbeteg leszel. Különben vizsgálatok alapján ki lehet vizsgálni, hogy jól működik-e a pajzsmirigyed; és ha nem akkor tudnak gyógyszeres kezelésekkel segíteni.
2013. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Diéta és mozgás fenének az a fogyókúrás kapszula!!!!
2013. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!