Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Én egy 12 éves lány vagyok és...

Én egy 12 éves lány vagyok és sajnos vagyok 62 kg-os de nagyon jól tudok futni csak nehezen veszem a levegőt csak annyi lenne, hogy hogyan foggyak le mit kajáljak mit csináljak stb?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Előszöris nem futni kell, hanem sétálni, heti min.3x40-60 percet, intenzíven, ~130-as pulzus mellett, lehetőleg megállás nélkül, és nem árt megválogatni az ételt se, elhagyni az egyszerű szénhidrátot, mint a cukor, fehér liszt, sok sok zöldség, meg hús.
2013. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kerüldd a zsíros ételeket nasikat!Helyette csikemell és zöldség ez minden mennyiségben jöhet!Sok vizet kell inni és semmi üditő vagy cukros ital!Egy kis mozgás és sok sok alvás!:)
2013. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szergej55 ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél rendesen, izomveszteség nélkül, akkor diétára van szükséged kiszámolt étrenddel. Ez napi 2g/testslúlykilogramm szénhidrátot (zöldségek, hüvelyesek, teljes kiőrlésű gabonafélék, barna vagy basmati rizs) és 1,5-2g fehérjét (sovány húsok, tojásfehérje, sovány túró) jelent. 5-6 étkezés kell, a szénhidrát nagy részét az első 3-ban kell bevinni, dél után leginkább zöldség, hús, tojás menjen, esetleg lefekvés előtt 2 órával utolsó étkezés gyanánt a sovány túró. Így heti 0,5-1kg-ot fogyhatsz, ami zsírból fog menni, ezért így érdemes. Ezt próbáld meg betartani, és lesz eredmény.
2013. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!