Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok, szeretnék...

15 éves lány vagyok, szeretnék 5 kg-t fogyni. Sajnos a térdeim nem teljesen jók, csak a sétálástól nem fájnak. Mivel még növésben vagyok, nem szeretnék valami kemény fogyókúrát elkezdeni, inkább valami egészséges diétát. Ötlet?

Figyelt kérdés
Előre is köszi
2010. aug. 21. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
úszás, bringázás..mindkettő kíméli a térdízületeid...de nem ártana az ortopéd orvosoddal megbeszélni, milyen sportot ajánl
2010. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
45%
Ne egyél annyit...fogyni könnyű. Mindennek a negyedét vagy felét eszed és hopp, máris karcsúbb elszel
2010. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de az nem gátol a fejlődésben? egy 30 évesnél biztos ennyire egyszerű de ebben a korban?
2010. aug. 21. 12:34
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként 66 kg vagyok és 170 cm
2010. aug. 21. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

attól ha egy kicsivel kevesebbet eszel még semmi bajod nem lesz.

ússz vagy biciklizz

2010. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

fele kaja meg marháskodás helyett egyél rendesen és sportolj!!!


itt meg kiszámolhatod, hogy mennyi a napi kalóriaszükségleted: [link]

2010. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még fejlődsz, akkor a hormonrendszered ledarálja azt az 5 kilót simán.
2010. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Ez nem jó tanács, de sz@rd le, hogy fáj. Nekem is fáj, jártam vele ortopédushoz, kaptam rá gyógyszert, és jártam kezelésre is, de az orvos is megmondta kerek-perec, hogy porckopásom és puhulásom van, és akármit csinálok, fájni fog. Annyit tudsz tenni, hogy veszel esetleg merevítőt, bár nekem az sem segít. Mégis táncolok, edzek minden nap, holott néha menni sem tudok, annyira szúr és fáj. De ha valamilyen mozgásformát megszeretsz, nem fogod észrevenni :) Egy ideig nekem is jobban fájt minden, ez akkor volt, amikor intenzíven magamat sajnáltam. Próbáld meg, hogy nem gondolsz rá. Minden jót!
2010. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!