Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyibe kerül a Bio c. l. a?...

Mennyibe kerül a Bio c. l. a? 5-6 kilótól szeretnék megszabadulni. Hasznos?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
arra, hogy hasznos-e én is kiváncsi vagyok, gomdolkodtam hogy kipróbálom :P
2009. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem 40 db-osat 3680Ft-ért (Bio C.L.A.+T).

Péntek óta szedem, még nem változott semmi.

Mozgás mellett hatásos állítólag.

2009. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Persze, hogy mozgás mellett hatásos, ha mozogsz akkor nem is kell ilyeneket szedned. Ha megfigyelitek minden ilyen tabletta mellé vagy a dobozára odaírják, hogy hatékonyságát kifejti rendszeres mozgás és diéta mellett vagy csak ajánlják. Ez pedig teljesen átlátható és egyúttal eladható.
2009. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia

Én nagyon ajánlom.10kilot rendszeres mozgás és odafigyelt evés mellett a Bio Cla+t -vel fogytam le.Én nem hiszek a csodaszerekben de ez tényleg nagyon jó,persze ha mozogsz és komolyan gondolod.

2009. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! ÉN két dobozzal kapkodtam be, szerintem egy kalap szart nem ér:(, viszont miota nem szedek semmit, csak odafigyelek a kajálásra, meg többet mozgok rengeteget fogytam!! szoval nem a biocla ami segit rajtad! teljes kiörlésü pékáru, zöldség, gyümölcs, grapefruitlé, sok mozgás, este 6 után nincs evés! viszont ami nekem használt a ginseng-slim teakeverék!!
2009. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!