Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Modell vagyok, és egy munkához...

Modell vagyok, és egy munkához le kell fogyjak kb 6 kg-ot 3 hét alatt, tudtok-e ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem akarok koplalni, és úszni járok.175 cm vagyok és 60 kg, de főleg izom van rajtam, mert sportoltam. A has és fenék vonala a kicsit vastagabb, valamint a coombom felső része. Nem tudom, h az izmot hogy lehetne "vékonyabbá" tenni.
2009. nov. 9. 15:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy bármitől félnem kéne. Ha valakinek tudok segíteni akkor segítek. Engem így neveltek.
2009. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

én írtam ,hogy nem félsz e.

Hát én nem fogok neked privátot se küldeni és nem is válaszolok a privát üzenetedre, mert van annyi eszem, hogy nem adom aki akárkinek ez e-mail címemet.


az viszont érdekes, hogy itt még Lukács Andrea vagy, az email címben pedig már Zoltánként futsz ;) bár sejtem a Máv-os barátod-vőlegényed lehet.


Okos az nem vagy, ez mondjuk látszik is a hidrogénszőke hajadon meg a bamba tekinteteden (meg ezen a tapasz baromságon is). De hát 38évesen már nem változik az ember.


szerencséd, hogy nem gonosz ember vagyok meg van jobb dolgom is meg nem vagyok pszichopata;)


(a követekző sikoly 678. részében a film úgy kezdődik, hogy az áldozat csak megadta a skype elérését egy nyilvános fórumon :D )

2009. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
54%

Nem értelek benneteket, talán csak az irigység szól belőletek. Én nem vagyok modell, mielőtt még nekem is ugranátok. Igenis 174-5 centivel 55 kilósan sem gebe az ember. Vékony, az tény, főleg, ha sportol, akkor igazán irigylése méltó. Ez még messze van a klasszikus vézna modellek méretétől. Látszik, hogy akkorák vagytok, hogy a vékony méretet távolról sem ismeritek…

Én is voltam ennyi, de nemrég szültem, most van rajtam pár kiló, de futok és nem eszem este 6 után, max. valami gyümit. Egyébként ilyen gyorsan ennyit nem hiszem, hogy lehet-e úgy fogyni, hogy nem jön vissza hamarjában. Én 15 kilót fogytam fél év alatt, de ez nem is jön vissza.

2009. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%

Irigység a f*szom. Ha BMI-t nézzük, akkor is alacsony a 175/54, és kinézetre is undorító a kilógó borda és a beesett arc.

Ez 175/54:

[link]

Csak nézd a csontsovány lábait, befér a lába közé egy tégla is. Kilóg a csípőcsont, a bordák, a mellek pedig olyan kicsik, hogy csak ultra pushup melltartóval tudtak valami értékelhetőt kihozni belőle.

EZ SZÉP??

Mutatok szépet:

[link]

Benne van tömeg, mégis sportos, feszes.

Pont az a baj a modellkékben, hogy nem amiatt vékony, mert annyit sportolt, hanem azért, mert nem eszik. Meg is látszik a különbség.

Szóval igen, MARHÁRA irigyek vagyunk egy csontvázra.

2009. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Lukácska, neked is itt válaszolok, mert nem fogom kiadni az e-mailemet neked, és kedvem sincs újat regelni.

lassan a hozzád hasonlók miatt kell kikapcsolnom a privét küldési lehetőséget itt. ne írogass pls, nem vagyok rád kíváncsi. Azzal meg lebuktál, hogy ezt a tapaszt árulod, hogy mennyire sokat keresel a sok hülye fogynivágyó szerencsétlenen meg főleg nem érdekel. vegyél vissza az arcodból. És ahogy érzed, vállald fel magad, meg tegyél ki magadról minden elérhetőséget iwiw-re lakcímtől kezdve a bankkártyaszámodig, ha ennyire hülye vagy.

2009. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nah akkor magyarázd meg ezt a mondatodat pls (leglaáb ne hazudnál):

"Én legalább vállalom magamat. Lehet hogy bamba vagyok de a tapaszos baromséggal többet keresek, mit amennyit gondolsz."

2009. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem hazudok, tényleg keresek a tapaszos "baromsággal", de nem azzal, hogy eladom, hanem hálózatépítő vagyok egy amerikai cég független partnereként. Azért fizetnek, hogy minél több ember fogyassza a tapasz és saját maga vásárolja meg. Bináris rendszerű MLM rendszerek. Nézz utánna bátran, de ez megint nem a kérdéshez tartozik.
2009. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Viszont itt nem hirdethetsz, mert ez TILOS és szabályzatba ütköző. Így hát ment az üzenet az adminoknak. Húzz innen a reklámoddal a francba.
2009. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
65%
Húzzál Te és ne provokálj és ne rágalmazz hogy hazudok. De én elhúztam innen jellemtelen álnév mögött bujkáló emberekkel nem tárgyalok. Nem reklámoztam semmit, nem irtam ki se a cég nevét és nem kínáltam senkinek semmit. Sajnálom, hogy ide kell írnom, mert még a privát elérhetőséged is levetted. Ráadásul amit neked írtam privátba kirakod nyilvánosság elé. Ezt is ird meg és azt is hogy velem szórakozol és nem a kérdésre válaszolsz.
2009. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
62%
Már válaszoltam korábban, kifejtettem a véleményem. Te viszont reklámoztál egy terméket, ami ezen az oldalon tilos, és kérésemre el is távolították a moderátorok. Köszönöm nekik.
2009. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!