Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyek a tényleg hatásos...

Melyek a tényleg hatásos fogyókúrás gyógyszerek?

Figyelt kérdés

18 vagyok, nincs túl sok felesleg rajtam, de szeretnék ledobni kb 5 kg-ot.

Van valami nem túl drága, de hatásos módszer?

Most sajnos sportolni nem igazán tudok a lábam miatt, de amint jobban lesz, futni is fogok.



2013. okt. 10. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2013. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nincs gyógyszer de pl.vanak ilyen modszerek: 18 óra után ne egyél vagy mozogj reggel vagy egyeél reggel ire főtt tojást salátát meg párizsit (esetleg krmplit egy héten egyszer,vajjal) :)
2013. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elég keveset eszem mostanában és be is tartom ezeket az étkezési szabályokat többnyire. Mozogni még nem bírok, de reményeim szerint hamarosan rendbe jön a lábam, és akkor elkezdek.

Mostanában végülis talán fogytam is egy keveset, de jó lenne többet is.

Biztos van valami szer, ismerősöm mesélte, hogy több ismerőse használ ilyen cuccokat és hatásosak is, csak mondjuk por állagú és drága is ahhoz képest, hogy milyen kevés ideig elég. (Ezzel az ismerősömmel már nem fogok többet beszélni. Erről legalábbis már biztos nem.)

Szóval ezért írtam ki ezt a kérdést. Valaki csak tud valamit, nem? :)

2013. okt. 17. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!