Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült összeállítanom egy...

Sikerült összeállítanom egy hatásos fogyókúrás étrendet. Hogyan tudnám ezt emberek számára keresetté tenni?

Figyelt kérdés
Gondolkozom könyvben is, illetve akár személyes tanácsadásban is.
2013. febr. 4. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én talán először blogon keresztül népszerűsíteném.. Előtte-utána fotókon keresztül.. ha van olyan ismerősöm, őket is megkérném, hogy kezdjenek bele és kommentáljanak a bloghoz, ahol recepteket, képeket osztasz meg.. Elkezdeném ajánlani másoknak, megkérném ők is ajánlják, mikor már látogatottabb az oldal.. Elküldeném különböző újságok szakértőinek esetleg a linket, netes oldalakra, ha ők érdeklődnének, akkor vágnék bele esetleg egy könyvbe.. Egy könyv kiadatása nem olyan olcsó mulatság.. Egy ismeretlen embernek pedig kevésbé hisznek.. ha szakértők is azt mondják hatásos, mások is alátámasztják már lehet..
2013. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet. Köszönöm az ötletet. Mekkora túlsúllyal rendelkező embereknek kéne ajánlanom?
2013. febr. 4. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem sikert a könyveddel csak a következő kulcsszavakkal érnéd el, GYORS FOGYÁS, SEMMI MEGSZORÍTÁS? SEMMI SPORT, mert igazából túlzottan újat nem tudnál bemutatni a nagyérdeműnek, csak akkor ha valamivel beeteted őked, a legtöbb fogyókúrázót az ilyenek érdeklik, de semmibe vesznek egyéb tényeket.
2013. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban ehhez is szakértő véleményét kéne kérned, mivel mi azt sem tudjuk milyen ételekből áll.. Bár nem tudom elképzelni, hogy hatásos lenne egy olyan étrend, amiről te magad sem tudod kinek kellene ajánlanod..
2013. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!