Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti használtatok már tablettát...

Andrea Cip kérdése:

Ti használtatok már tablettát fogyókúrához?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Sokan. Szerinted mennyire voltak sikeresek?
2013. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Es hasznalt. Lefogytam vagy 10 kg-t. Aztan elfogyott es abba hagytam. Es visszahiztam!


Raadasul ki is csesztem magammal, mert amig szedtem neha durva remeges jott ram (a qrva sok coffeintol).


Inkabb sportolj, az hasznosabb!!!

2013. nov. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha fogyni akartam,nem zabáltam annyit. Akkor sem ha éhes voltam. Ki lehet bírni. A mai napig is csak max 2-szer eszem.
2013. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen, nem is egyszer, nagyon jól le lehet vele fogyni és nem érez az ember késztetést az örökös tornázásra, stb. :) Elveszi az étvágyat.

Nekem semmi, de semmi bajom nem volt tőle, viszont nagyon gyorsan vissza is lehet hízni. Ezt már kétszer is kipróbáltam és most már ezért nem veszek, mert minek, úgyis ugyanott köt ki az ember, életmódot kell váltani, nincs mese.

2013. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Igen használtam már én is tablettákat, de nem érdemes. Inkább mozogj és szegj inkább anyagcseregyorsitó készítmányeket. Nem terhelik meg a szervezetes, egésszégesebb vagy és melette megörzödaz alakod a szerek letétele után is :)
2013. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Mozogni kell, meg egészségesen táplálkozni, nem gyógyszerrel teletömni magadat. Ha annyira le akarsz fogyni, próbálj tenni valami kifizetődőt ezügyben.
2013. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Már megint ez az egészséges táplálkozás.Ki tudná már megmondani hogy mi az? Azért magvakon zöldségeken és gyümölcsökön sem lehet mindig élni.Ez vicc. Az ember éppen azért ember mert nem csak "egészséges" dolgokat eszik. A szervezetet azért nem szabad megerőszakolni. A mérték sokkal lényegesebb!
2013. nov. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"A mérték sokkal lényegesebb!"


Már bebizonyosodott, hogy nem. A mérték is beteg embereket teremt, a minőség a lényeg.


A paleo táplálkozást egészségesnek dolgozták ki. Zöldségeken és olajos magokon kívül húst és gyümölcsöket, halat és tojást is tudunk enni.


Apropó, de el lehet élni zöldségeken és olajos magokon is! Lásd vegánok, van köztük aki egészségesebb, bár én húsevés párti vagyok.

2013. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Csodaszerek nem léteznek, és ennek az istennek az idejében nem is találják fel őket. Ha mégis kipróbálod, ne feledd: izomból fogysz, és hájat szedsz vissza. Tehát sokkal rosszabbul jársz, mintha bele se fogtál volna.
2013. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Hát ez fura!


"Az ember éppen azért ember mert nem csak "egészséges" dolgokat eszik."


Hogy ettől lenne az ember ember??

Eredeti kérdésre azt válaszolnám, hogy semmi képpen ne szedj gyógyszert, azért a rövidke "sikerért" cserébe, amíg esetleg vékony, vagy vékonyabb leszel tőle, egy sor később jelentkező, nem ritkán visszafordíthatatlan problémát kapsz.


A túlsúly is, mint minden "betegség", elváltozás egy lelki problémában gyökerezik. Akik kevésbé tudnak kiállni magukért, akiket sokat bántanak, leginkább szóban, akiknek sűrűn van magányérzete, nem sorolom, érdemes megnézni ezt a videót, hasznodra lehet.

CSak sajnos az emberek nem hajlandók a kialakult problémáikért felelősséget vállalni, nem tesznek érte semmit, egy pirula aminek a lenyelése 20 másodperc, ennyit vagyunk hajlandóak áldozni, az majd segít.


A paleo táplálkozás használhat, de utána kell olvasni jobban és rá lehet döbbenni, hogy ez sem a legegészségesebb dolog, mert ez nem a ma emberére van kitalálva, és néhány helyen pedig egyenesen röhejes, hogy olyanokkal etetnék az embert, ami nem összeegyeztethető az evolúció előrehaladtával a mai ember számára és olyanokat hagynak ki belőle, amire pedig pont ma lenne a legnagyobb szükségünk. Én azt mondom, ne tekintsük ennyire vissza az időben, elég, ha egy két esetleg 3 generációval visszább gondolkodunk, az sokkal közelebb áll hozzánk és próbáljunk meg mértékletesen, jó helyről származó, minőségi ételeket enni és nem is az a fontos, hogy csak 2-szer együnk, hanem az, hogy legalább 3-6-szor, de keveseket és változatosan.


...és itt a videó : http://www.youtube.com/watch?v=zjzkNOqzNLQ

2013. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!