Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti használtatok már tablettát...

Andrea Cip kérdése:

Ti használtatok már tablettát fogyókúrához?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 20:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hmm, lehetne így is :)


Egyetértek vele, hogy aki tudja, az keresse meg a problémái lelki gyökereit.


Aki meg nem tudja, annak egyszerűen tapasztalat alapján: működik a paleo. Amit lehet modernizálni és személyre szabni, eléggé változatos a ketogén paleótól a nyersvegán paleóig ismerek pár változatot. :)))

Mind jó, főleg ha annak aki használja jólesik.

2013. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Irigylem azt az embert akinek van ideje napi 3-6 szor enni. Nem azon múlik az ember egészsége hogy naponta hányszor és milyen ételt eszik. Ez nevetséges. Kár hogy ez a dolog is túl van lihegve.
2013. nov. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én szeretném tudni akkor, hogy min múlik az ember egészséges!


Mert egyelőre egy cukorbetegen, egy elhízott emberen, egy szívbetegen, na jó elég sok krónikus betegségen úgy láttam hogy a táplálkozásának módosításával tudtak segíteni (ez volt a legegyszerűbb módszer, ami ehhez képest nagyon sok esetben bizonyult hatékonynak). Nyilván léteznek más gyógymódok, kezelések is arra az esetre, ha több kell.


De tényleg szívesen olvasnék akkor a valóságról, a titokról hogy mi fontosabb az étkezésnél!

2013. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Milliónyi ember igazolhatja h nem azon múlik. Ahogy a rák sem feltétlen a cigi miatt alakul ki,úgy a cukorbetegség sem a táplálkozás miatt! Ezek számtalan egészségesen élőnél is kialakulnak. Az igaz hogy aki cukorbeteg az már nem ehet akármit.A magas koleszterint sem a tojás okozza viszont ha valakinek magas,akkor nem javasolt hogy azt egyen.
2013. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Mindenkinek van ideje akár 5x-6x enni, csak olyan nagyon divatos és önsajnáló, hogy azt mondjuk, nekem arra nincs időm. Nem arról van szó, hogy órákra le kell ülni eszegetni. Ne nevettessük ki már magunkat! :D :D :D


Ez önsajnálat és önigazolás. :) Egyébként minden egyéb haszontalanra jut idő, bármely munkakörben is dolgozzon az ember, ja de a kajálástól megvonjuk az időt. ..és főleg az odafigyeléstől, hogy milyen ételt fogyasszunk. Akkor meg nem kell síránkozni. A ma embere egy sor fölösleges dologra szán jóval több időt, mint azt elképzelnénk. Ezek pedig összeadódnak, ebből pedig kijönne egy kis odafigyelés és napi 4 étkezés értelmesen. :D Ahhoz nem kellenek drága és népszerű ételek, sőőt!

2013. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ezek a betegségek olyan 'egészségesen élő' embernél alakulnak ki, akikről ha én megnézem őket, akkor minimum azt meg tudnám állapítani, hogy a táplálkozásuk már eleve rákbetegségek és diabétesz kialakulását elősegíti.


És én nem vagyok egy igazán nagy koponya.. csak valamennyire értek ehhez-ahhoz.


Mégis a cukorbeteg megfelelő táplálkozással akár meg is gyógyulhat (és akkor még egyéb kiegészítő kezeléseket nem is hoztam szóba) és a rákkal kapcsolatban is vannak ígéretes módszerek, a ketogén táplálkozás ahogyan az Alzheimer betegségen segít, úgy a daganatok ellen is jó lépésnek tűnik.

2013. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tévedsz 15-ös! Nekem valóban nincs időm annyiszor enni,max ha este is ennék vagy 2-szer. De akkor meg azért kuvikolnátok hogy akkor már nem szabad! Napi 2-3 étkezéssel is egészséges vagyok és nem túlsúlyos. Szerintem az is idegesítő ha valaki áteszi az egész napját. Én ahhoz tartom magam,hogy nem azért élünk hogy együnk,hanem azért eszünk hogy éljünk! Üdv
2013. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Ki így él, ki úgy! :) Mindenkinek meg van a maga életritmusa, természetesen akinek nem inge ne vegye magára, ha neked úgy jó, akkor tedd azt. A napi többszöri étkezés ( mondom megint, hogy itt kevés ételről van szó ) az nem az én agyszüleményem, erről sok jó tanulmány született már, régebben sem azért uzsonnáztak és tízóraiztak hála égnek még a gyerekek is és a felnőttek is, mert nem volt mivel eltölteni az idejüket. Ó dehogy is nem! Sőt! Akkoriban még jobban és hasznosabban. ..és azt sem jelenti a többszöri étkezés, hogy átzabáljuk a napot. :D Arról van szó, hogy a napi egy-két alkalommal elfogyasztott étel mennyisége akkor is megterhelő a szervezetnek, ha nem érzi úgy az ember, hogy jujj de tele van tőle, tehát nem zabál, csak eszeget, mert az emésztésnek is megvan a maga ritmusa, az elfogyasztott táplálékból felszívódó rostok, vitaminok, tápláló anygaok, amelyek nem ürülnek ki, hanem a szervezet hasznosítja majd őket, azoknak úgy szintén. Ezért a kevesebb, de több alkalomra elosztott étkezés a normális emésztést, a belek ürülését, a gyomor terheltségének megakadályozását szolgálják és azt, hogy ne egyszerre egy nagyobb / nagyobbacska dózisban kelljen a szervezetnek megbírkóznia vele. Ennyi az egész, bár még sorolhatnám. Ez régen már jól bevált, kipróbált módszer, mert akkor még foglalkoztak azzal is, hogy ne csak jól lakjunk, vagy jóllakotsági érzetünk legyen, hanem TÁPLÁLKOZZUNK.

Amiből meg ugye a szervezet építkezik, méghozzá egészségesen. Akinek meg erre nincs ideje, az nézzen szét magakörül, hogy tudná ezt beiktatni az életébe. Attól még, hogy valaki nem túlsúlyos, még nem feltétlenül egészségesebb, mint ahogy cukorbetegek közt is rengeteg sovány ember van. Rengeteg. Sőt, olyan is, aki vega. stb. stb...

2013. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!