Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az almaecet tényleg fogyaszt?...

Az almaecet tényleg fogyaszt? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy 2 deci vizbe 1 kanál almaecetet. Az ize szörnyű és az lenne a kérdésem hogy ha mézet rakok bele ugyanolyan a hatása? vagy kevésbé fogyaszt?
2013. nov. 17. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Tényleg nem.


De az íze nem olyan rossz. Mézzel meg egészen finom.

2013. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tényleg nem fogyaszt?:)) vagy mi?
2013. nov. 17. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Egyáltalán el lehet képzelni azt, hogy tényleg fogyaszt? Lenne akkor kövér ember, stb..
2013. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Nézd, ennek a beszélgetésnek durván a fele ebbe a témába vág.


http://www.youtube.com/watch?v=OHA1nf8JRAI

2013. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Önmagában nem ér semmit, és ha mézzel elrontod, akkor sem.

Én életmódváltás mellett kezdtem inni, és szerintem segített, de mivel tornázok is, nem tudom, milyen mértékben. VISZONT energikusabb vagyok tőle, a bőröm/hajam csodaszép lett tőle, és ha étkezések előtt negyed órával megiszol egy-egy pohárral, határozottan étvágycsökkentő is. Étkezés után meg könnyebb lesz tőle a gyomrod, szóval annak is megvan a maga előnye.

Én kb. 3 decihez szoktam 1 evőkanálnyit tenni, így is eléggé érezni, de nem maró egyáltalán. Egyszer megkóstoltam a mézes verziót, szerintem nem sok értelme van, ízre alig van különbség.

2013. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs a szóismétlését.
2013. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, még azt hozzátenném, hogy gyomorégésem azóta nincs, hogy iszom, úgyhogy ilyen értelemben is csak pozitív hatása van. Egy próbát megér, én kb. 1-1,5 hónap után egyértelműen éreztem, hogy jót tesz, azóta iszom (több mint fél éve).
2013. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyenge akaratot semmi sem kompenzálja, ha pedig megy a fogyás egyéb szerek nélkül is, akkor minek kidobni rá a pénzt?
2013. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok mézzel kifejezetten hatásos. Jól lehet hízni tőle...
2013. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!