Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen italt javasoltok a...

Milyen italt javasoltok a fogyókúrámhoz? Olyat ami rásegit egy kicsit és nem olyan borzalmas az ize!

Figyelt kérdés
Már 2 hete fogyókúrázom.Keveset eszem és este 18 óra után semmit.Gondoltam még rásegitek evvel a porral:Csak nem tudom hogy milyen ize van?
2009. nov. 19. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Vizet javaslom. Lehet ásvány vagy kristály... bő a választék, nézz szét a boltokban!
2009. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tea csak mézzel, víz. Vagy facsarsz magadnak gyümölcslét :)
2009. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Víz, frissen facsart citromlével (nem, a bolti janás bizgentyűt felejtsd el! Én max az üvegét használom.)


Köztudott, hogy a citrusfélék (narancs, citrom, grapefruit) segítik a fogyást (az emésztésedet pörgetik fel. Ha tanultál kémiát, tudod, hogy savas hatású). Méregtelenít, meggátolja a puffadást, regenerálja a bőrt, és még sorolhatnám. :D sokan nem is tudják, mik is vannak pontosan a zöldségekben, gyümölcsökben... A citromos vízben az a jó, hogy könnyen megvalósítható (én suliba is ezt vedelem:)), jobb íze van, mint a sima víznek, növeli az ellenálló-képességet, tényleg egészséges, nem csak a tévében reklámozzák, kevésbé leszel fáradékony (sok vizet igyál, az agysejteknek szüksége van a folyadékra!)... Kontrákat alig tudok mondani, nincs is olyan betegség amire a citrom nem gyógyír. Télen meg különösen jó. :D Sok szerencsét a fogyáshoz! :)

2009. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Citromos vízben az a rossz hogy olyan éhe lezsel tőle mint az íz.
2009. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is este hat után nem eszem, de vacsira általában egy bögre tejbe rakok fekete kakaóport, meg 2-3 evőkanál zabkorpát, meg édesítőt, ezt megiszom, és ez ajó rostos cucc kibéleli a gyomrom így nem vagyok éhes, és reggelre tuti eredményt hoz:)
2009. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem ,hogy mikróban felmelegítem, míg a zab megpuhul, így olyan mint a tejbegríz.
2009. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
citromos viztol epphogy nem leszel ehes. plane szomjas...
2010. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!