Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Honnan rendeljek Hoodia P57-et?

Bauer Diána kérdése:

Honnan rendeljek Hoodia P57-et?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

kimutatták laborban, hogy hatástalan, meg is bírságolták a céget

mégis akkor minek akarsz pénzt költeni rá feleslegesen?

2013. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha zsírt akarsz leadni, akkor leginkább sehonnan, ugyanis arra semmilyen hatással nincs, az étrenden és a sporton múlik.
2013. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Jáj, már megint nem tudnak a kérdésre válaszolni!


Én feljelenteném őket az Európai Uniós Bíróságon, és rájuk küldeném a Csillagrombolót :D


Pedig igazuk van.

2013. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne rendelj. Ahol én élek (Svájc) kapható minden gyógyszertárban, be is dőltem a reklámoknak, hogy így-úgy étvágycsökkentő, vettem is két dobozzal. Hát elmondom, hogy sz@rt sem ér, tiszta hülye voltam, amiért erre pazaroltam a pénzt.
2013. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tejsz Barnabas válasza:

Beírod a keresőbe és több honlapot is kidob, de az egyszerűség kedvéért: [link]

Az hogy használ-e vagy nem egy más kérdés, arra nem tudom a választ.

2013. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az éhségérzetet el lehet nyomni növényekkel, drogokkal.


De mivel az elhízás oka nem az éhség érzete, így a fogyás záloga sem az éhségközpont manipulálásában rejlik. Innentől fogva teljesen mindegy, hogy működik-e a hoodia, mert nem ez a lényeg.

2013. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tóth Olga válasza:
Nekem elvette az étvágyam. A fent említett helyek egyikéről rendeltem (nem mondom meg melyikről,nem reklámozni akarom). De csak azért mert valakinél nem hatott, nem azt jelenti, hogy senkinél se fog. Szerintem nincs is olyan készítmény, amelyik mindenkinél hatásos. Vagy bejön vagy nem, de ez szerintem minden készítményre igaz.
2013. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk.


De ha rendesen gyomron vágják az embert, akár ha nő is.. ha vért hány, tuti nem kíván kaját. Ha ilyen egyszerű lenne a fogyás.. sorban állhatnának az ajtóm előtt, én állítom jobban ütök mint az átlag bunyósok többsége.


De a fogyás nem az étvágyon múlik..

2013. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tóth Olga válasza:
100%
Én fogytam is tőle, de csodákat nem kell várni.Tudnék írni kedves névtelen valaki cifra dolgokat, hogy veled mit kéne csinálni, de nem süllyedek le az állatok szintjére.
2013. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
64%
Nem véleményeket kért a kérdező. Jó hogy ennyi okoskodó ember van.
2014. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!