Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia p57 és edzés? Lent...

Hoodia p57 és edzés? Lent részletesen

Figyelt kérdés

Néhány hete ment tönkre a kapcsolatom. 2és fél év után kicsit megviselt a dolog, nem tudtam enni így ment le pár kiló. Szeretném ezt picit a saját javamra fordítani, és ha ennyit sikerült, szeretném folytatni. Arra gondoltam, hogy vásárolok hoodiát innen: [link]


Mellé napi 15perc edzés. Enni nem nagyon eszek még mindig. Reggel, mikor el jövök otthonról aztán maximum este kicsit mikor haza esek.

A kérdés az lenne, hogy valakinél ez be vált-e már?

98 kiló vagyok most és 174 centi :(



2013. szept. 24. 08:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A nem evés eredménye halál és betegség. Sajnos általánosságban elmondható, hogy függünk az ételtől.. ezt remélem nem kell magyarázni.


Ha nem eszünk legyengülünk és meghalunk.

Ha rossz minőségű ételt eszünk legyengülünk, elhízunk.


Te most jó minőségű étel fogyasztásán gondolkozol, hogy valóban jobb legyen neked, vagy éhezteted magad, mert utóbbi esetben igazából jóra nem kell számítanod.

2013. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Semmi szükséged ilyen Hoodia féle "csodaszerekre", egyrészt nagyon egészségtelen, másrészről hatástalan. Ha egészségesen szeretnél fogyni, akkor mindenképpen tartanod kell egy diétát, nem úgy működik, hogy beveszel valamit és voilà, mennek le a kilók...

Egyél sok fehérjét, csirkét, tojást, mellé pedig minél több zöldséget (és ne csak reggel és este). Én mondjuk a szétválasztó diétát alkalmaztam, és sikerült is fogynom tőle.

Negyed óránál nincs több időd többet mozogni.. ?

2013. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos mert reggel 6 jövök el otthonról es este 10-11előtt ritkán érek haza. Így csak ennyi időm marad erre. Cserëbe egésznap rohanok.
2013. szept. 24. 09:27
 4/15 anonim válasza:
Én nagyon tudom ajánlani a Hoodiát mert pl én 2 honap alatt fogytam vele kb 10-15 kg.. de viszont amikor abbahagytam minden vissza is jött sajnos... szóval vigyázni kell vele. Én nem edzettem mellette és igy is nagyon sokat fogytam tőle :)
2013. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az éhezés nem írható a hoodia vagy más termék számlájára.. az emberi butaság vagy a szegénység számlájára igen.

2 hónap alatt természetesen nem is lehet 8 kilónál többet fogyni, aki többet 'fogy' az ugye nem tesz különbséget a zsírleadás, vízvesztés, izomtömeg csökkenés között.

2013. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Arra jutottam, hogy teszek egy próbát vele. Ha csak a cigi árát nézem, arról bőven le tudok mondani.


Kedves harcművész. Azért nem eszek mert nem bírok a gyomor ideg miatt, nem pedig a lelkiszegénység es butaság végett. De köszönöm válaszokat.

2013. szept. 24. 10:28
 7/15 anonim ***** válasza:

Az ok mindegy, a végeredmény ugyan úgy nem jó neked.


Eleve nem eszel, ezen egy 'étvágycsökkentő' miért segítene..? Törekedhetnél arra, hogy megpróbálj megnyugodni, és összeszedni magad, ha eszel akkor pedig tápláló dolgokat próbálj meg enni. Sok sikert és jobbulást kívánok..

2013. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves tőled! Ha eszek akkor próbálok rendes, tápláló fehérjedús ételt enni. :-) plusz sok zöldség, gyümölcs.
2013. szept. 24. 10:41
 9/15 anonim válasza:

Szia! Én is innen rendelem, nekem tökéletesen bevált! :) Én nem edzettem semmit mellette, csak bevettem reggelente 2 szemet és egyszerűen nem kívántam a kaját (volt is belőle csetepaté, mert az élettársam szakács és folyamatosan kajával akart kényeztetni)! :) Én 27 éves vagyok és 70 kiló voltam, mikor elkezdtem januárban, és 48 lettem májusra! Mondjuk 70 kilósan sem látszottam nagyon kövérnek, mert 183 cm magas vagyok, de kb. 2 évvel ezelőttig 50 és 55 között voltam mindig, zabálhattam akármennyit, most viszont elkezdett látszani rajtam! :) Én a mellékhatásokból annyit érzékeltem, hogy a bevétel után az első 2 hétben elkezdett remegni a kezem, meg szédültem egy kicsit - kb. mintha túl sok kávét ittam volna -, mértem a vérnyomásomat is (mindig alacsony volt), de nem szökött föl, nem esett nagyon le, szóval nem tudom, hogy mi okozta az érzést, de aztán elmúlt. Többen említettek az első pár napban székrekedést és bár én folyton azzal küzdöttem, egész életemben, ez a cucc totálisan helyrerakta azt is! :D Ráadásul tele voltam energiával, majd kicsattantam, a hajam és a körmeim úgy nőttek, mintha muszáj lett volna!

Megjegyzem még, hogy semmilyen más magyarázatot nem találtam rá, de volt egy kb. egyforintos átmérőjű szemölcs a talpamon, meg pár kisebb, amivel 10 éven át nem tudtak mit kezdeni az orvosok, fagyasztgatták, ecsetelték, de egy milimétert nem csökkent, de úgy képzeld el, hogy a végén már fájt, ha ráléptem, erre - gondolom a hoodia miatt, mert más nem változott az életemben - már azt sem tudnám megmondani ránézésre, hogy hol volt! 2 hónap hoodia szedés után - mikor már elég vékony voltam, hogy ne a hájammal legyek elfoglalva - észre vettem, hogy már alig látszik, a következő 2 hónap alatt meg úgy eltűnt, mintha soha nem lett volna, pedig Isten bizony nem csináltam vele semmit! :D Szóval én csupa jót tudok mondani róla és már az első 2 hét után láttam a változást! Az első héten még semmi, de a másodikon napról-napra látszott, hogy megyek össze! :D Anyu egyesével szedte, de ő nem érzett annyi változást, szóval én azt javaslom, hogy te is kezdd kettő szemmel naponta! Amúgy pedig pénz visszafizetési garancia van rá, szóval vesztenivalód nincs! :) Én a helyedben 2 dobozzal rendelnék, és az pont egy egyhavi adag (napi 2 bogyóval számolva) és ennyi idő alatt már tutira látni fogod a NAGY változást! :) A szállításról annyit kell tudni, hogy privát futárcég, nincs lerakatuk, vagy központjuk. Ha nem vagy otthon, mikor viszi, akkor hagy egy telefonszámot, ha fölhívod és megkéred, akkor napközben akárhová elviszi! :) Most már kb. két hónapja nem szedtem, vissza is jött valamennyi, max. 5-7 kiló, de még így sem mondhatom, hogy gyorsan visszahíztam volna, amit leadtam! Viszont, ha pár napig nem szeded, akkor ugyanúgy visszatér az éhség, ugyanúgy eszel, tehát tényleg nem érdemes egy napot se kihagyni! :)

Sikeres fogyást Neked! Remélem, hogy annyira beválik, mint nekem! :D

2013. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, dobott rajtam. :) írtam privátot neked.
2013. okt. 2. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!