Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 17éves multam és anfetamintöl...

17éves multam és anfetamintöl le e fogynék?

Figyelt kérdés
menyibe kerüölnek a tabletták ? 2, 64kg vagyok és ha egy hétig szedném mennyit fogynék???
2008. júl. 15. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Az amfetamin illegális anyag, közkeletű szóval drog, vagy kábítószer. Az amfetamin függőséget okoz, roncsolja a szervezetedet, mivel kétes forrásból szerzed be a tisztasága erősen változó, illetve előszeretettel helyettesítik/hígítják más, esetleg mérgező anyagokkal.

Valóban az egyik mellékhatása a fogyás, de ha például rászoknál a heroinra sokkal többet fogynál, mert teljesen elmenne tőle az étvágyad. Igaz, hogy kb. két éven belül meg is halnál, de gondolom ez nem nagyon érdekel, ha ilyeneket kérdezel.


A legjobb és törvényes módszer: Vágj egy jó mély sebet a lábadba és kend be jó vastagon ürülékkel! Hagyd jól begyulladni egy hétig, csak akkor menj orvoshoz! Amikor a végén kórházba kerülsz, már nm lesz más választásuk, mint amputálni, így azonnal megszabadulsz 10-15 kilótól. Na, hogy tetszik? Még mindig sokkal egészségesebb, mint rászokni valamilyen kábítószerre.

2008. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon jó az előttem írt válasz!!!!!!!!!!!!

Szerintem menj egy fittnes edzésre, és ott 1-2 hónap alatt szépen lefogysztanak.Én az első 2 edzés után nemtudtam megmozdulni az izomláztól.De megéri!!Jobb mint az anfetamin!

2008. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez az amputalos dolog tetszik! :D Valoban gyors megoldas a sulyproblemakra! Egyebkent honnan jott egyaltalan az otlet, h amfetamint hasznalj? Semmi ertelme, van ezenkivul ezerfele legalis es artalmatlan szer ami segithet a fogyasban! Menj el egy szinvonalasabb edzoterembe, mondd meg az ott dolgozo emberkeknek h mit szeretnel, es ok segiteni fognak.

Amugy ha egy hetig szednel valami amfetaminszarmazekot (speed, extasy) a kovetkezoket tapasztalnad:

-fizikai es szellemi teljesitmenyromlas

-zavartsag

-porogsz, de ugyanakkor kimerult vagy

-nem birsz rendesen aludni

-vizhaztartasod romokban

-penztarcad is (arakat nem irok, de a jo minosegu anyag draga)

-neha-neha elajulsz

-ha peched van es szar tablettat kapsz, korhazba kerulhetsz

-mindenki latja rajtad h valami nem stimmel


Dontsd el te: megerne szedni???

2008. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
88%

És ezt van képed így beírni kérdésnek??????

Drogozni akarsz??????

Legalja függő senki akarsz lenni???

Mozogj ne zabálj minden mocskot:chips, kóla ,gyorséttermi hányadékot.


Kérdésedre egyébként a válasz! Hogyne, lefogysz!

De még hogy! aztán kihullik a hajad a fogad, szarrá válnak a belső szerveid és meghalsz. Ha szerencséd van akkor börtönbe kerülsz! Ökör baromja!

2008. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%

Az amfetamin valóban hatásos fogyasztószer, mivel fokozza az alapanyagcserét. Tehát NEM KÁBÍTÓSZER!. Éppenhogy stimulál, nem pedig kábít. Számos gyógyszerkészítmény tartalmazza az amfetamin kémiailag többé-kevésbé módosított változatát és így felhasználható fogyasztásra. Feltéve, ha az adott gyógyszer erre a célra engedélyezett. Mint gyógyszer, orvosi előíráshoz (recepthez) kötött és csak orvosi megfigyelés alatt lehet alkalmazni, mert nagyon erős a hatása.

Én azt javaslom, hogy ha tényleg ilyen sok súlyfölösleged van, menj el szakrendelésre, ott kivizsgálnak és megállapítják az okokat, előírják a kezelést.

Valóban, nem feltétlenül hatékony az edzőtermi szenvedés a súlyfölösleg leadásában, ez az elhízás típusától is függ.

Semmiképpen sem ajánlom viszont, hogy utcáról szerezz be szpídet. Bizonytalan a hatóanyagtartalma, tehát egyszer erősebben, másszor gyengébben hat ugyanaz az adag, ráadásul szennyezett is lehet, amitől rossz esetben akár Parkinson-kórt lehet kapni.

2008. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Járj el sportolni, és cseréld le a vacsorádat fehérjeshake-re.

A többiben az első válaszolóhoz csatlakoznék. :D

2010. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!