Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap 40 percet taposóg...

Ha mindennap 40 percet taposógépezek és mellette nem ennék kenyeret, nem innák cukros italokat, ásványvizet innák akkor fogynék?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi maradna enni. Amúgy a nem ennék kenyeret baromság. Lehet és kell enni, keveset és reggel.

Ha helyette délben vagy este telezabálod magad sült krumplival vagy tésztával, akkor nem fogsz fogyni.

Ha létrejön a kalóriadeficit, akkor igen.

2011. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tutira igen...de le kell számolnod akkor a csokival,a gumicukorral is...meg minden ilyesmivel...ja és a jó zsírban tocsogó rántott húsokról,marha,- és pacalpörköltekről is le kellene mondanod...
2011. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy amit nem eszünk meg, az nem is hízlal :) ez tuti:) Pirítóst ehetsz, ill. teljes kiörlésű vagy barna kenyeret, mert abban vannak olyan rostok, amik kellenek. Ha lelassul az anyagcseréd, az sem lesz jó, tehát ami kell a szervezetnek azt ne vond meg. Viszont a felesleges koka kóla meg a csipsz meg sok csoki nem létfontosságú, az ilyeneket nem azt mondom h mellőzd, mert úgyis fogod kivánni, de akkor legalább csak módjával edd, és napközben, esetleg olyankor, amikor szerényebb ebéded volt.. (innák szó E/1-ben nincs, csak T/3-ban, tehát "én innék valamit", "ők innák azt". Tárgyas ragozásban lenet: én innám pl. a vizet...)Bocsi, nem tudtam megállni..
2011. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :D a harmadik: Köszi hogy szóltál !!! :D
2011. aug. 17. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi felesleg van rajtad. én pl 1 órát edzek heti 4-5 alkalommal, kenyeret cukros üdítőt nem eszek egyáltalán évek óta mégsem fogyok semmit. mert csak 1-2 kiló felesleg van rajtam és azt csak nagyon szigorú diétával adhatnám le.

ha elhízott vagy és eddig nem mozogtál semmit akkor biztos hogy már ezzel is tudsz fogyni.

2011. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát most van rajtam kb: 9-10 kg felesleg!
2011. aug. 17. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak taposózni akarsz? Mert a lassú kocogás is nagyon hasznos, vagy a gyors tempójú gyaloglás (de tényleg gyors, legalább fél órán át). Biciklizés is hasznos.
2011. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!