Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 2 hete szültem és szoptatok...

2 hete szültem és szoptatok egy kilo se ment le rolam van valami amivel le tudnám adni a felszedett 20 kilomat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Van, csak nem most!! Ebben az időpontban annyit tudsz segíteni magadnak, hogy elhagyod a fehér kenyeret, cukrot a teából, cukros üdőtőket. Tehát a finomított kristálycukrot és a fehér lisztet. Meg lassacskán hozzáfoghatsz valami lájtosabb mozgásformát keresni.
2008. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ne kapkodj! Nem kell szegény szervezetedet rögtön egy újabb dologgal terhelni!Elég volt azt a babát táplálnia, világrahozni. Phentesd a tested lelked a 6 hetes kontrolig, had regenerálódjon. 20 kg tényleg nem kevés, elhiszem hogy zavar, de ne kapkodj, nehogy elmenjen a tejed! Az nagyon fontos a picinek! Sok erőt kívánok neked!
2008. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fogyival ne csak a 6 hetes kontrollig várj! Tovább amíg szoptatsz, amíg egy csepp tejed is van tilos fogyózni. Figyeld meg a szopi alatt is fog rólad leolvadni szép lassan. Aztán majd lehet. Most fogadd el magad ilyennek, gondold azt ha ez segít,hogy nőci helyett előssorban anya vagy és abba belefér még a duciság.

:)))))))))))))))))))))

2008. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 hét az még kevés!

ne fogyózz, inkább a 6 hetes kontroll után kezdj el óvatosan mozogni(akár terhestorna), a barátnőmmel Pilateselni kezdtünk, mikor 10 hetes lett a babója, 1 hónap alatt leadott 5 kilót(mellette változatos táplálkozás, kevesebb édesség). de beszélj erről a dokiddal(védőnővel)ők biztosan meg tudják mondani(dietetikussal étrendet készíteni)hogyan tudsz fogyni úgy, hogy szoptathass is!

jó babázást:)

2008. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondom amíg egyetlen csepp tejcsid is van TILOS fogyózni!!! Szüksége van a szervezetednek minden energiára, és pl a zsírpárnákat is felhesználja, hogy ne legyél túlzottan kimerült. Ezért szoktak fogyni szopi alatt.

Diet.

2008. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sajnos én egy olyan anyuka vagyok aki 18 hónapja szoptatja a kislányát. Egy deka sem ment le rólam pedig nem eszek olyan sokat. Tornázgatok, de nehezen megy mert kikészültek az izületeim. Én miért nem fogyok a szoptatás alatt? kb. 15 kilót kéne sajnos. Tudok valamit tenni?
2008. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, mindenki esete más, valószínűleg én a nehezebben fogyókhoz tartozom :) Másfél éves a kisfiam, 16 kilót híztam a terhesség alatt, szülés után azonnal lement 10 kg, de utána semmi! 11 hónapig szoptattam, minden nap nagyokat sétáltam, egészségesen táplálkoztam, de nem fogytam (igaz, nem is híztam legalább) :)

Szóval nálam nem működött a szoptatás alatti automatikus fogyás, pedig mindenhonnan azt hallottam, hogy akkor magától lemennek a kilók...

4 hónapja elkezdtem aerobikozni, hetente 4x járok, már lement pár kg, pedig nem diétázom és persze kezdek már izmosodni, egyre jobban tetszem magamnak :))))

Szóval lehet, hogy inkább csak arra kéne figyelned, hogy egészségesen táplálkozz és vmi lájtos mozgás tényleg nem árt!

Ja, a baba-mama jóga nagyon jó, csak nem fogyaszt :)


(bocsi, h hosszú lett)

2008. júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Köszönöm szépen, talán majd lassan eljön az ideje! :)
2008. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ha most kezdesz fogyózni akkor neked is lemegy a tejed mint mindenki másnak.


Csak egyetlen döntést kell meghoznod !


Te ?

vagy a baba?


Ha önző módon magad mellett döntesz akkor tegyél le a tejről, mert a tej abból van ami vitamint és ételt magadhoz veszel.

Tápanyag híján a tej elapad, és a babádnak tápszert kell venni... Megjegyzem az anyatej INGYEN van !!! a tápszer nemm.

Olvass utánna hány csecsemő halt meg nemrég kínában mert a tápszerbe belekerült valami szer. A babák vesegörcsös kínok között haltak meg...


Bocs, hogy durva vagyok, de embert meggyőzni csak kész érvekkel lehet !


Amig te eteted a saját tejeddel azt a picit, addig biztos lehetsz benne, hogy mit kap !


Szóval? ráér még egy kicsit az a fogyókúra?

2008. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!