Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés után vagyok 4 hónappal....

Szülés után vagyok 4 hónappal. Sajnos 134 kg vagyok. Egyszerűen nem indul meg a fogyás! Nem szoptatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Fordulj orvoshoz. 134 kiló az már nem tréfa.
2011. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
soha nem voltam vékony:S 124.5 kgval lettem terhes:S fajtám sajnos:S de már egyszer sikerült 14 kgt lefogyni de most nem indul meg!! terhesség után másnak is van ilyen?
2011. okt. 8. 19:26
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

hogy estél egyáltalán teherbe?????????????? :-o


háziorvosi kivizsgálás!!!!! ha minden betegség kizárva, akkor dietetikus és irány az edzőterem és az uszoda + rengeteg séta a gyerekkel, pakold tele pár palack vízzel a babakocsi alját és min 2-3 óra séta naponta - a gyereket felöltözteted és szépen végig fogja aludni az egészet

2011. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
Uramatyám...
2011. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
13%
lehet hormonális betegség de ha nem akkor legfontosab 0-cukor 0-zsir és 20percnél tobb séta
2011. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
"0-cukor 0-zsir" te hülye vagy?
2011. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Diéta+mozgás. Szülés után vagyok 9 hónappal. 2,5 hónapja kezdtem: -7 kg. Igen, nem egyszerű gyerek mellett, mert örül az ember, ha a kevés szabad idejében aludni tud, de kerestem időt arra, hogy lemenjek az edzőterembe. Este, amikor a gyerek elalszik. Apa vigyáz rá addig. Persze, sokszor bűnözök, de akkor sem megyek napi 2000 kcal fölé. Amúgy tartom az 1500-1700 napi kcal-t.

Sok sikert!

2011. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
azét nem egészen 0-ra gondoltam de kevesebet a megszokottnál
2011. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet 4kgval voltam könnyebb mikor elkezdtem fogyni. Mindent ettem de sokkal kevesebbet és szigorúan írd mit eszel és számolj kalóriát és szénhidrátot!!! Ne hidd el h nem indul el! Ha nem indul meg a fogyás kb.2-3hét alatt sem na akkor menj orvoshoz ,endokrinológiára fog utalni...én jártam ott h nem tudok fogyni de kiderült semmi bajom, bizony felettem mindent így nem gyógyszernek hanem magamnak kell magamon segíteni! Volt motivációm mert akartam még egy gyerkőcöt:) 24 kg-ot fogytam,1.5 év alatt türelemmel!!!!Azért nem fogysz mert amire te azthiszed keveset eszel az sok...sokk...számold csak ki! Napi 1000-1200kcal -át egyél és 5x 6x naponta keveset többször. Bármit a mit megkívánsz, csak keveset, állj át más életmódra ,amit azért el kell mondanom a zsíros rántotthúst és a sült krumplit nem ettem 1évig. Mostmár eszem, de teljeskiörlésű lisztbe panírozok és tepsiben 1dl olajjal rántom a húst 1.5kg-ot! Próbáld ki, siok saláta gyümölcs! Az első két hét nem egyszerű, éhes leszel sokszor, igyál vizet és foglald le magad! Aztán ha fogy sz 10kg-ot már könnyebbnek érzed magad és boldog leszel ha ráállsz a mérlegre na akkor állj nek lightosan tornázni...először én heti3x tornáztm 10-20percet.../ennyit bírtam/ aztán ez változik és egyre tovább bírod,eljutottam oda h 1.5órát tekertem a szobabiciklin vagy több mint egy órát tornáztam.Magam állítotam össze a nekem jóleső tornát különböző "guruktól":)kb.ennyi és sok folyadékot igyál az serkenti az anyagcserét és ha fiatal vagy állj neki mert én 2-es típusú cukorbeteg lettem....most 41éves vagyok még 3gyerkőcöm /20, 9 és 4évesek:)/ van, mióta fogytam 2-őt szültem, de terhességi cukoorral,mert így sem vagyok sovány/101kg/ :( :) de nagyon jól érzem magam.Sose add fel mert valaki piszkál és ne érdekeljen ha zat mondják "gyere egyél,nem ettől a kicsitől hízol meg" te tartsd magad az elhatározásodhoz! Az fontos! Ha eldőlt a fejedben h fogyni akarsz, fogyni fogsz!!! SOK SIKERT ÉS KITARTÁST KÍVÁNOK!!!!:):):)
2011. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi. Napi 2.5 órát sétálunk a gyerkőccel.És kb 20 percet szoktam tornázni ja, és kb 1700 kcalt eszek mikor fogytam 14 kgt akkor napi 800kcalt ettem! 800at!!! majd éhen vesztem!Ja, és soha nem zabálok! alig eszek, még is jön fel!Lassan akarok fogyni és nem mindenféle hülyeségekkel!Mozgok és még is úgy érzem semmi haszna a nagy hajtásnak:(
2011. okt. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!