Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztószer a legjobb...

Milyen fogyasztószer a legjobb pár kiló felesleg gyors leadásához?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne legyen túl drága. Az nem baj ha egészségtelen

2014. jan. 16. 14:19
 1/10 anonim válasza:
59%
semilyen, szerintem szégyen ha valaki nemtud fogyni pár kilót fogyasztószerek nélkul...
2014. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem meg az a szégyen aki ilyet kommentel
2014. jan. 16. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak pár kiló, (nálam az 2-3) akkor szerintem 1 hét alatt simán leadható ha kicsit visszaveszel a kajálásból és mondjuk napi 30 percet edzel (felülés, fekvőtámasz, lábemelés, semmi extra). Ha ezt folytatod, több kiló is lemegy szépen lassan.

A kérdésed meghökkentő (nem baj ha egészségtelen???) sose játssz az egészségeddel pár kiló miatt!

2014. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Pár kiló leadásához mi szükség van (nem létező) fogyasztószerekre?

Hiába szedsz fogyasztószereket, ha nem diétázol, és nem mozogsz, akkor soha nem fog lemenni az a pár kiló. Egyébként pár kiló, az mit jelent? Nálam 3-4kg-ot max. Ami 2 hét alatt lazán lemegy megerőltető diéta nélkül is.

Sose értettem az ilyen embereket, akik fogyasztószerrel akarnak fogyni... Egyél kevesebbet, járj el futni, és kész.. ennyi a titka.

2014. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak, nem létezik (még?) fogyasztószer. Hát ennyi, szóval akkor jó a kérdés?
2014. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A gondolkodás hiánya a szégyen. Ha volna fogyasztószer, akkor nem volnának kövér emberek.Vannak fogyasztást segítő készítmények,de ezek is csak komoly diétában működnek.Olyan nincs,hogy valamit beszedsz,a zsír meg hipp-hopp elillan.
2014. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó. Változó méretben van. Egy ezüst színű rúd és szerelhető tárcsák vannak hozzá. Nem túl drága, együtt kb 15000 ft viszont akár évtizedekig elég. Vigyázz, nem szájon át fogyasztható!
2014. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na attól az embertől aki a reggelije mellé.. vagy az edzés utáni proteinjéhez egy súlytárcsába harap, attól 'félnék' (tisztes távolságot tartanék) :D
2014. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerezz be káliumot. Ez vízhajtó, ne igyál sokat. Ez elég egészségtelen de leadsz pár kilót. De szerintem inkább fuss esténként ... ez a legolcsóbb és leghatásosabb.
2014. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kálium vagy futás?


Vízhajtóról mind tudjuk mennyire jó fogyáshoz, futás meg nem fogyaszt, hiszen csak egy laza edzés ami még a meridiánokat sem mozgatja át, még a lábnak sem ad nagy terhelést. Úgy el lehet hízni esti kocogások mellett is mint a kacsa.. (vagy a tömött liba)

2014. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!