Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » T. Cím! 14 éves fiamnak...

T. Cím! 14 éves fiamnak adható-e a zöld kávébab kivonat? Sportol, és néha a legradikálisabb diéta mellett sem tudunk leadni 2-3 kg-ot.

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Akkor a kávétól sem fog leadni 2-3 kilót.


Mit neveztek 'radikális' diétának?


Mert legszélsőségesebben hatékony és jó a paleo ketogén étrend, de mégsem radikális.


A radikális diétáról valamiért olyan dolog jut eszembe, ami erőltetett és értelmetlen, így persze nem is túl eredményes. De ez csak megérzés! :)

2014. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mit neveztek sportnak és diétának?

A zöld kávébab max. pszichés hatása miatt lehet jó, elhiszi, hogy valami segít.

14 évesen nagyon óvatosan szabad csak belenyúlni az ember étrendjébe, fejlődő szervezetről beszélünk.

Olyan mozgást válasszon, ami tényleg sok energiát igényel, a radikális diétát pedig el kell felejteni.

2014. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sőt, 14 éves a gyerek. Nemi érésben hogy áll?

Én 11-12 évesen kezdtem el serdülni, addig kövér kisgyerek voltam, aztán 2 év alatt marha nagyot nőttem és normális (sportos) alkatom lett, pedig összezabáltam közben mindent-mindennel, makaróni mellé toltam magamba a csokit meg hasonlók...

Mondjuk úsztam, futottam (sportszerűen) és 10 km-es körön belül mindenhova bringával mentem.


Szerintem felesleges ilyen kétes hatású izékkel tömni a gyereket 2-3 kilóért cserébe.

2014. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A gyerek nyilván versenysportoló, és néha bele kell férnie egy súlycsoportba, mert ez milyen fontos dolog már az életben (most nem kell értékítéletet hozni).


Zöld kávéban klorogénsav van, ami elvileg mérsékli étkezés után a vércukorszint emelkedést, így talán az inzulinválaszt is, így talán a hízást.. amatőr módszer, jelentéktelen hatékonyságú.

2014. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"A gyerek nyilván versenysportoló" - akkor miért nem az edzőjét kérdezi meg a t. szülő? :P :)
2014. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
HA versenysportoló, akkor ezt az edzőjének látnia kell, hogy a gyerek nem tud belefogyni a súlycsoportba és feljebb kéne menni, mert így jelentős erőt veszít.
2014. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mit sportol a kissrác? :)


Magyarországon vagyunk, itt mióta elvárás egy edzővel szemben, hogy hozzáértő legyen, táplálkozás szakértő.. ugyan már..


Én jártas vagyok a küzdősport és harcművészet világban.. tudjátok milyen 0 tudású emberek 'edzők' meg 'mester fokozatúak' ?


Röhelyes már a színvonaltalanság, áh ha valaki sportol az még nem jelenti azt, hogy segítséget kap táplálkozáshoz.


Csak ezen a fórumon 2 év alatt mennyi sportoló kérdését olvastam, akik bele akartak fogyni a verseny súlycsoportjukba, edzőjüktől ennyi volt a tanács (mármint ez utasítás, nem tanács).


És jöttek GYIK-re kérdezni. A nagy versenyzők, akiknek a versenyről szól az életük, még a versenysúlyukat sem tudták elérni a klubukban, az edzőjükkel. :D

2014. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na akkor itt a gyógyszerész és az orvos véleménye a zöld kávéról:

[link]

2014. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a cikkekkel, hogy ha én gyógyszerész lennék és megfizetnének, mondanék én róla bármit.

Ez olyan, mint a 10 fogorvos közül 9 ezt ajánlja, csak senki se látta még őket.

2014. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nem fizetett cikk, hanem egy hobbiblog. És negatív vélemény, nem pedig istenítés.

Ki fizetne érte?

2014. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!