Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen étvágycsökkentők,...

Milyen étvágycsökkentők, fogyasztószereket tudtok ajánlani 3000 ft alatt? Ami használ is? Persze diéta és sport mellett.

Figyelt kérdés
Diétázom, de állandó harcot vívok az édességgel, és könnyen hízok!! Adipex, bio-króm, l-karnitin, ezekről hallottam. Zöld teát rendszeresen iszom.
2009. dec. 7. 12:52
 1/5 A kérdező kommentje:
És ezeket naponta kell szedni? Ha az étvágycsökkentőt csak akkor veszem be, amikor szükséges akkor is hat aznapra?
2009. dec. 7. 13:13
 2/5 anonim ***** válasza:
a poén az hogy diéta meg sport mellett nem kell "fogyasztószereket" szedni , mivel aki diétázik az eleve figyel a kajára. az szed fogyiszereket akinek nincs akaratereje és azt hiszi ez segít. én is imádom az édességet viszont tudom, hogy ha sokat eszek akkor hízok. tehát nem eszem sokat. Felesleges mindenféle szerrel tömnöd magad. ha diétázol és sportolsz akkor hetente egyszer kétszer ehetsz egy kis édességet. pl étcsokit kis mennyiségben nyugodtan, vagy teljes kiörlésű lisztből készült dolgokat édesítővel.
2009. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggelire eszek 1 db kenyeret valamivel meg este is. Ebédre fele annyit a megszokott kajából. Süteményt is eszek de nem sokat és 18 óra előtt, utána semmit. 1 l teához meg 2 púpos kanál cukrot teszek. Én fogytam ettől.
2009. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Adipex? Jaj, nehogy megvedd, könyörgöm!


Én hülye voltam, szedtem. Borzalmas kárt okozott az egészségemben, másrészt első 2 nap -2 kg, aztán semmi.


Ne eeeeeeeee!


Fogyj le lasabban , de egészségesen.

2009. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

slim max 3


2440 Ft

2009. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!