Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedhetek zsírégetőt? Sport...

Szedhetek zsírégetőt? Sport és diéta teljesen rendbe van!

Figyelt kérdés

40 kiló fogyáson vagyok túl, még 10-et szeretnék kb, de a vége felé egyre nehezebben megy a dolog. Az étrendemen már nincs mit javítani, heti 6x 1 órát futok, van, hogy reggel is 1 órát. Tehát nem úgy szedném, hogy leülök a TV elé csipszet enni és várom a csodát.


Vannak ezek a termogenikus zsírégetők, amikben elvileg csak növényi kivonatok vannak, egyáltalán nem minősül doppingszernek. Koffein, zöldtea kivonat meg ilyesmi van benne... Ti szednétek ilyet a helyemben? 19 éves vagyok.


2010. júl. 26. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ki lehetne próbálni, de itt is érvényesülni kell a fokozatosság elvének vagyis nem a legkeményebbel kell kezdeni... és jobb beszélni egy testépítővel aki tisztában van ezekkel és ezek hatásmechanizmusával, mellékhatásaival. Szerintem kezd az L-carnitin-nel, ez a zsírokat elszállítja a megfelelő helyre, ahol energia lesz belőlük utána mehetne egy Reform-nek nevezett cucc, ami Guguszterol alapú és még a kismamák is szedhetik illetve a 18 alattiak vagyis nem káros semmilyen tekintetben. Ez után szerintem mehetne egy Tea-X, ami egy tömény zöld tea kivonat majd egy keményebb termogenikus zsírégető pl.: Adipokill Bár én nem vagyok egy nagy szakmabeli de én is diétázom illetve mellette súlyzós edzést is végzek. Futni még nem merek, amíg 90 alá nem megy a súlyom. Fél éve edzek és jócskán körbejártam a testépítők életvitelét és használt cuccait. Érdemes megfogadni a tanácsukat, de csak olyat kérdezz, aki nem érdekből mondja amit mond, hanem segíteni akarna és tisztában van a dolgokkal. Értsd: ne boltban kérdezd mert ott rád fogják sózni a legnagyobb dumával. Érdemes előtte kicsit körbejárni a történetet mi, mire, hogyan, miért kérdésekre választ kapni...
2010. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál :-) Azt kifejeltettem, hogy L-karnitint már kb. a diéta fele óta használok, de abban teljesen biztos voltam, hogy egyáltalán nem káros.


Nekem is az Adipokillt ajánlotta egy ismerősöm, de hozzátette, hogy erősen felpörget. Te próbáltad?


Én csak attól félek, hogy ez már kicsit veszélyesebbnek tűnik, nem vagyok benne biztos, hogy van-e valamilyen káros mellékhatása, bár mindenhol azt írják, hogy nincs. A vérnyomásom inkább alacsony, kávét, alkoholt amúgy sem iszok, szóval szerintem nem lehet belőle gond.

2010. júl. 26. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másképp reagál a szervezete. Az Adipokillel az egyetlen baj, hogy Yohimbe tartalmú, ami egy elég erős stimuláns. Ezért 21 éves kor alatt nem nagyon ajánlják, hogy terheld vele a szervezetet. Ugye a termogén zsírégető annyit tesz, hogy megemeli a testhőmérsékleted és ezáltal több energiát használsz el, még akkor is, ha csak fekszel.. viszont nem biztos, hogy ezzel hidegebb időszakban kellene kísérletezni pl: ősz, tél, tavasz... mivel ha beszedsz egy csúnya vírust és lázas leszel lehet, hogy több kárt okoz.. még ha azonnal abba is hagyod a szedését... nem tudom... még nem próbáltam... majd talán 10-15 kg még lemegy és akkor... Viszont, ha veszel és hatásos akkor légyszíves majd írd le a tapasztalataid...:)
2010. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!