Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen szereket használtatok...

Milyen szereket használtatok fogyásra? Bevált?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Permetezőszert igyál jó sokat!
2014. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reggel 3-4dl meleg víz éhgyomorra.
2014. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mozgást használtam fogyásra és elfelejtettem a nassolást és csökkentettem a kaja adagomat is, és elhagytam minden édeset amit csak lehetséges.

Én egyetlen egy segítő "szert" szedtem pontosabban szűztea kapszulát ami ugye meghajt ezt csak azért kezdtem el mert a munkám végett összevissza eszem és az emésztésem is össze vissza megy tehát a nagy wc-zés is okozott gondokat így arra kellett picit rásegítsek de teljesen természetes a cucc és nem okoz függőséget meg egyéb mellékhatásokat így csak azért mertem bevállalni. de csak ezzel fogyni nem lehet, maximum megállhat a hízás. Fogyás alapja a mozgás meg étrend változtatás, vagy csökkentés.

2014. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fűszert.

A csirkére, kacsára, sült oldalasra.

De még a zöldségeken, salátán is szeretem a fehér borsot, fokhagymát, sót.

2014. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Megfogadom a hasznos tanacsokat.
2014. febr. 9. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugrókötelet.-Bevált.
2014. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 goodlike999 válasza:
Hááát Hogy lefaragj a hasadból arra jó a Still cég által gyártott termékek, ha a combodból akarsz fogyni mindenképpen ajánlom a bőr alá fecskendezhető sziloplasztot.
2014. febr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!