Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ebből a fogyókúrás italból...

Ebből a fogyókúrás italból naponta kell meginni 2 litert?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 10. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez miért lenne fogyókúrás ital?

Sima víz (kis citrommal) ihatsz napi 2 liter vizet, de még 3-at is.


A cikk és az oldal egyébként egy nagy szemét. Az a lényege, hogy elterelje a figylemedet a fontos dolgokról, a lényegről.

2014. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan!

Manapság már csak olvasni tanítanak, szöveget értelmezni nem?


Ettől fogsz fogyni ezt a diétát követve, nem pedig magától a víztől! ->

"elég, ha négy napon keresztül nem eszel nehéz, zsíros ételeket vagy cukros édességeket, és ügyelsz rá, hogy a napi energiabeviteled lehetőleg ne haladja meg az 1200 kalóriát"

2014. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 nap alatt nemigen lehet fogyni, 1200 kcalnál pedig a macskám többet enne. Mondjuk ha tartanék, de mi az ami 1200 kcal-t eszik? Egy katicabogár? :D
2014. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A módszer követői szerint ehhez még koplalni sem kell, elég, ha négy napon keresztül nem eszel nehéz, zsíros ételeket vagy cukros édességeket, és ügyelsz rá, hogy a napi energiabeviteled lehetőleg ne haladja meg az 1200 kalóriát."


Eddig olvastam. Nem kell koplalni, csak ne egyél.

2014. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1200 kalória nem kevés,én is számolom,ennyit ehetek naponta. Egyáltalán nem kell koplalni,és eszek rántott húst,krumplit.. stb. Ilyen csodaszereket egyébként nem próbáltam,de a Norbi tegnap írt róluk bővebben a facebook oldalán. Nézz utána :)
2014. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1200 kcal nem kevés.


Egy zöldségnek.

2014. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beledobom a csatornavízbe a rohadt uborkát meg egy kiscsodasz*rt és varázslatos módon le fogsz fogyni az eszedből....jah, hopp, már ettől a cikktől is!!! nehogy elhidd!!! 4 nap alatt 3 kilót fogyni szerintem ahhoz már vmi elég komoly betegségben kell, hogy szenvedj, egy egészséges ember, akin van némi felesleg, és le akarja adni, annak nem fog menni ilyen űbernagy baromsággal, az jó ha naponta megiszol 2 liter vizet....ha beleteszel ezt azt akkor egy kis vitaminhoz is jutsz :D de ilyen kevés idő alatt ennyit nem fogsz fogyni...
2014. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!