Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a zöld kávé kivonatról? Tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
Mellette edzek is keményen csak minél előbb szeretnék leadni nyárra pár kilót. A válaszokat előre is köszönöm:)

2014. febr. 15. 19:46
 1/2 VWXYZZS ***** válasza:
Június 21-én kezdődik a nyár, addig még van időd, teljesen felesleges kiegészítő, ha a diéta rendben van akkor vegyél valami értelmesebb zsírégetőt pl shredex, revex. De csak ha nincs magas vérnyomásod.
2014. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szedtem egy jó ideig, de azon kívül, hogy kevésbé voltam éhes és a koffeintartalma miatt több energiám lett, nem hatott semmit. Diétáztam, sportoltam is mellette, de csak ezek miatt fogytam, a bogyónak ehhez semmi köze.

Nagyim is szedte hónapokon keresztül, de csak azért, mert rendben tartotta a vércukor szintjét.

Én nem hiszek a fogyasztószerekben, ezt is csak azért próbáltam ki, mert azt mondták, hogy teljesen természetes anyagokból van, de már akkor sem vártam tőle sokat.

Ha fogyni szeretnél, akkor válts egészséges étrendre, és sportolj sokat. Csökkentsd a Ch bevitelt és növeld a fehérjét, csinálj aerob edzéseket.

2014. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!