Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia P57 szedése alatta...

Hoodia P57 szedése alatta milyen étrendet alkalmaztok?

Figyelt kérdés
Én most 5.napja szedem a hoodiát ,nem vok angy híve ezeknek csak soka tulsulyom és a torna 10-15kg mínusszal könnyebb lenne..A szülés után jöt rám tbb mint 25 kg jelenleg 86 kg vok sajnos,nem kifigásból nem tornázok stb akinek szintén van túlsúllya tudja h nem egyszerű ugrabugrálni stb,napjában sokat sétálukn...Én napi egyszer eszek normális éppen ami van főtt ételt és még max 2x joghurtot..reggelire meg vacsira..Aki szedi vagy szdte mit evett hogyan alkalmazta?Hogyan lehet hatásosabbá tenni?Mennyi idő alatt fogytatok vele?stb...Tudom sokan nem értenek egyet ezekkel a dolgokkal azok kérem ne írjanak,nem kell okoskodni stb én azokat az embereket szeretném kérdezni aki ezt használja-ta..Várom válaszotokat!
2014. febr. 24. 12:20
 1/4 anonim válasza:

Én semmilyen étrendet nem tartottam mellette, egyszerűen elvette az étvágyamat, annyira, hogy örültem ha 1-2 falatot magamba tudtam tuszkolni. Rettentő szomja is voltam mellette, így rengeteg vizet ittam.


Én is a szülés utáni kilóktól akartam megszabadulni, 25 kilót szedtem fel+ 15 kilóval jöttem haza a kórházból. 15 kilóból 9 lement diétával de a maradék 5-6 kiló már nem ment le, akkor vettem ezt a tablettát. Egy 30 szemes dobozt vettem be és ezalatt lement a 6 kiló.

2014. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ne vicceljél már, hogy 86 kg-val nem tudsz mozogni, azért az annyira nem rengeteg. Én nem mérgezném magam.
2014. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszoló üzenetét!:-)

A második válaszolónak meg annyit h szerencsére nem te vagyok,nem mérgezem magam,a másik meg h megy vissza általános iskolába,és tanulj meg olvasni,értelmezni dolgokat!irtam h aki nem ért egyet ne írjon,miért érdekel egyáltalán vagy miért szolsz hozzá olyan kérdéshez amiről fogalmad sincs!? Ha unatkozol akkor találd fel magad vmivel,és ne olyan dolgokba szolj bele amiről nemtudsz semmit!vagy nem a témával kapcsolatosan a kérdésre válaszolsz!86kg mar nem vagyok szerencsere mert a te szted méregtől már fogytam!lehet h te 100kg vagy és tudsz ugrabugrálni akk gratula!,én nem igazán tudtam a plusz 25kgmal ugrálni!nekem ez sok volt de te biztos jobban tudod h az nem is olyan sok plussz!

2014. márc. 20. 14:18
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Ma rendeltem meg a Hoodia p57-et! Ti honnan rendeltétek és mennyire volt hatásos?
2015. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!