Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik oldalon lehet a 2...

Melyik oldalon lehet a 2 közül olyan hoodia p57-et rendelni, ami biztosan eredeti?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, soha nem dőltem be ezeknek a szereknek, és ezután sem fogok, de valami mégis megfogott, szeretném kipróbálni, bár tudom, én vagyok a hülye.

2 oldalról olvastam eddig, az egyik a www.hoodiarendeles.com, másik pedig www.hoodia-rendeles.com

. Mindkét oldalon le van írva, hogy mennyire nagyon eredeti (:D), de azért én kíváncsi lennék, hátha valaki tud róluk bármit is. Előre is nagyon szépen köszönöm!



#hoodia #Hoodia P57 #eredeti hoodia
2014. febr. 25. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Hadd segítsek, ha már én ráfaragtam...Annyira sokan áradoztak erről a csodacucctól, mondom kipróbálom, már csak azért is, mert külföldön élünk, itt legális, minden gyógyszertárban kapható és így nyilván eredeti is. Vettem nagy garral rögtön kettő dobozzal, elkezdtem szedni. Az első pár nap még okés volt, nem voltam éhes, de ami fontosabb, nem kívántam az édességet. Igen ám, de pár nap után már kettesével kellett szednem, hogy hasson, később már az sem segített: a szervezetem elkezdte tolerálni a cuccot, 2-3 hét után más semmi hatása nem volt. Szerintem hagyd, pénzkidobás ez is. Jó uton haladnak a gyógyszergyártók, hogy az ilyrn lusta dögöknek mint én, feltalálják a varázskapszulát, de ez még nem az.. :DD
2014. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, mi lusta dögök már csak ilyenek vagyunk :D köszi hogy leírtad ezt, azért gondoltam hogy kipróbálom, mert egy barátnőm szedte, rengeteget fogyott, teljesen megdöbbentett mindenkit, hihetetlen, de nem túlzok. Talán neki így hatott a szervezetére, vagy csak annyira beképzelte már magának, hogy tényleg nem volt éhes :D ezért szeretném kipróbálni, hátha én is bebeszélem a hülye szervezetemnek hogy hat. :D kiváncsi lennék nagyon, de tény, hogy valóban pénzkidobás, és az akaraterő többet ér, de az sajnos nincs:D bár tudom, anélkül nem megyek sokra :D
2014. febr. 26. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, próbáld ki, lehet hogy rád másként fog hatni. Ártani nem árt, aztán ha nem is használ, akkor is csak pár ezrest buktál, annál többet is költ az ember hülyeségekre.
2014. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bodri Hajnalka válasza:
50%

Én is sokat olvastam utánna: mindenki a www.hoodiarendeles.com-ot dícséri, meg gyanús ez a kötőjeles dolog. Gondolom így akarják megtéveszteni a vásárlókat.

Ennek ellenére én innen veszem: [link]

Nekem nagyon jól elveszi az étvágyam, fele annyit eszek mint eddig. Kevesebb bevitt kalória=fogyás. Eddig 3 hét alatt 8 kilót adtam le. Az önbizalmam az egegben, a kollégáim naponta dicsérnek, mennyivel karcsúbb lettem.

Egy próbát megér, én a kaján megspóroltam az árát.

Persze olvastam, hogy mindenkinél máshogy hathat, nekem bevállt. Remélem tudtam segíteni.

2014. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kötöjeles oldalról rendeltem és nekem az bevált,eredetit küldenek és gyorsan:)A kollegáim is innen vásárolnak mindig:)
2014. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, én is csak onnan.
2014. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a hoodia-rendeles.com az eredeti, en is csak onnan rendelem a bogyit, gyorsak, megbízhatóak!!!!

..a többiről inkább nem mondanék semmit, legyen elég annyi, hogy befürödtem velük, de a kötőjeles oldal a valódi, úgyhogy mostmár csak egy jóóóó ideje csak tőllük rendelek

2015. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hoodia-rendeles.comrol veszem, es nagyon meg vagyyok elegedve veluk!!!
2015. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Udv!

Elado megmaradt kapszula, erdeklodni privat uziben:)

2020. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!