Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia p57 kaszulĂĄval mennyit...

Hoodia p57 kaszulĂĄval mennyit sikerĂźlt fogynotok?

Figyelt kérdés
Én most 5napja kezdtem el szedni,kinek mennyi idõ alatt hatot?diétát tartottatok mellete? Ezeket a kérdéseket azoknak intézem akik hasznaltak,hasznaljak,nem okoskodós emberek válaszait várom!
2014. febr. 26. 13:18
 1/7 anonim válasza:

Szia. Én 10 napja szedem, egyik ismerősöm adott 23 szemet ( neki megmaradt, amikor ő szedte, és ő sokat fogyott tőle, a férje is szedte, ő is fogyott ), nem tudom hogy honnan vette. Nekem elveszi az étvágyam, de olvastam itt, hogy nagyon sokaknak két hét után hozzászokott a szervezete. Szerintem lement 1-2 kiló nálam, nem mértem magam, de jóval kevesebbet eszek. Reggel beveszek egy szemet, utána reggelizek, és később már nem is vagyok éhes, késő este mondjuk korog a gyomrom, de nem mardosóan, és akkor amúgy is már lefekvéshez készülök, nem eszek.

Beszedem ezt a 23 szemet, és meglátom, hogy érdemes-e még rendelni, vagy valóban hozzászokik a szervezetem.

Tényleg mankónak jó, hogy elkezdd valahogy a diétát.


Te honnan rendelted? A tiedben van garnicia gambogia kivonat? Amióta szeded mit tapasztalsz?

2014. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bodri Hajnalka válasza:

Nekem az első hónapban 8 kilót sikerült fogynom. A második dobozt kezdtem nemrég. Még kb. ugyanennyit akarok leadni. kimondottan nem diétáztam, csak kóla helyett teát meg citromos vizet ittam. Csokit, cukros dolgokat nem ettem, csak mogyorót,joghurtot,meg gyümölcsöt helyette.

Én innen rendelem: [link]

Mozogni nem sokat mozogtam, de most előveszem majd a biciklimet.

2014. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 6,5 kilót sikerült fogynom 2 honap alatt ugy hogy az eredetit szedtem.Remelem segítettem.
2014. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És neked sem volt semmi mellékhatása?Mióta szeded?Honnan veszed az eredetit?
2014. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy kb 2 hónapja szedem,de azért vigyázok,hogy a heti 0,5-1 kg-nál többet ne fogyjak,mert a bőrömnek is kell az idő az átalakuláshoz.Idő van és ráérek,most hogy megtléktam a megfelelő módszert.Nekem a munkahelyemen ajánlották a csajok,mert már többen használták és mindenki fogyott tőle.Megbizható oldalról rendelek. a hoodia kötőjel rendelés oldalról:)Majd Te is irj nekem a sikereidről és tapasztalataidról lécci:)

2014. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont most írtam egy másik fórumba, nekem az eredeti hologramos hoodia-val lement, 2,5 kiló 1 hét alatt.
2014. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én már elég régóta szedem, és havonta 6 kilót simán le tudtam dobni, anélkül, hogy vért izzadtam volna a konditeremben:DDD

a hoodia-rendelesről veszem, mert az az igazi, a többi csak atvagas, semmit nem használnak, mert hamisítják őket......

2015. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!