Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan vagy mivel sikerült...

Hogyan vagy mivel sikerült fogynotok és mennyit? Kort is írjatok és jó tanácsokat.

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Sokat jártam futni, tornázzni, nem ettem zsíros, és cukoros kaját. ÉS lefogytam 14Kg-ot 17L
2009. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Egy hónapig heti 2-3 alkalommal futottam 30-45 percet, nem ettem cukrot és kenyeret. 1,5 kiló jött le. 53-ról 51,5 re/161cm, 27 éves. Lány.
2009. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 igabcsy ***** válasza:
87%

Az első 5 kg-ot egy fehérje turmix segítségével, turbó ütemben.

Ezt követően nem hagytam el a turmixot, de már csak reggelire vagy vacsorára esetleg mindkettőre fogyasztottam. Ez mellett egy normál ebédet ettem. Néha-néha pedig megengedtem magamnak egy kis nasit is.

Ezzel a módszerrel 6 hónap alatt 18 kg-tól szabadultam meg, pedig 45 éves vagyok, és ebben a korban már sokkal nehezebben megy a fogyás.

Még legalább 10 kg-ot szeretnék leadni, és tudom, hogy ha így folytatom, akkor tavaszra biztosan meglesz.


Ha segítség kell, vagy további részletek, akkor priviben írok.

2009. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok rá büszke, de 10 kg-ot, koplalással. Ez van. Nem volt időm se sportolni, se rendszeresen enni. Ezt nem ajánlom senkinek, úgyhogy konkrétan le se írom hogy csináltam.

22/L

2009. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
8hónap alatt fogytam 102kg-ról 76kg-ra. vagyis igen,26kiló^^ a 90napossal,amit 3x csináltam meg egymás után folyamatosan^^ és..egy idő után pedig anorexiás lettem. kb márciusban kezdődött,és 3hónap alatt 16kg-ot fogytam. napi 300kalóriát ettem 3hónapon át. szédültem/ök. elájultam. a nyáron pedig felszedtem 10!!kg-ot. amiért utálom is magam. és célom október végére újra 60kg-nak lenni (171cm vaok) utána pedig az 58-52-49 a célom^^ karácsonyra. és megcsinálom,mert ha egyszer ment,akkor megint menni fog^^ egyébként 15vaok,lány,és tavaly juniusban voltam 102kg >.<
2009. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

63-ról 54-re fogytam 3-4 hónap alatt. 34 éves vagyok.

Nem ettem kenyeret,tésztát. Felvágottat, virslit, tojást,sajtot, gyümölcsöket, zöldségeket ettem. Sokszer előfordult, hogy akaratlanul is nagyon keveset.

De az is előfordult, hogy hétvégén kínaiban találtam magamat. Olyankor csak kevés rizst ettem zöldséges húsokkal.

Néha tornáztam is, de nem volt számottevő.

2009. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 igabcsy ***** válasza:
84%

19:54-es vagyok.


Az a "kedves" ember, aki itt sorban mindenkit lepontoz, valószínű, hogy soha életében nem kűzdött túlsúllyal.

Az ilyen ne mondjon véleményt!!!!


Ha olyan baromi egyszerű lenne a fogyás, akkor nem lenne ennyi elhízott ember a világon. Ha pedig csak azért pontoz le valakit, mert nem kizárólag a sport és a mozgás növelésével próbál egészséges testsúlyt beállítani, akkor elmondanám, hogy 30-40 kg súlyfelesleggel nem olyan egyszerű ám a mozgás. Sőőőt kimondottan káros is lehet.

Egy kis sétától pedig ekkora súlyfelesleg nem fog lemenni.

Én a 160 cm magasságomhoz 97 kg-ról indultam, majd ha elérem a 70 kilót, akkor fogok intenzívebb mozgásba.

Addig marad a diéta és az odafigyelés.

2009. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

90 napos diétával: március 9-től,3 x egymásután. Némi mozgással.Össz fogyás:24 kg. 51 éves nő vagyok, magasság: 162 cm.

Induló súly: 117 kg.Jelenlegi súly 93. kg.Semmilyen gyógyszet/fogyasztószet, italport vagy egyéb kiegészitőt nem ettem/ittam.Régebben mindig a szemétben landoltak a méregdrága porok és kiegészitők.Sokszor voltam rosszul tőlük és egyszer majdnem korház lett a vége.Az intenzivebb mozgást jelenleg orvosi tanácsra (is) még mellőznöm kell.

És ezt igy is érzem. Csatlakozom a fenti válaszolóhoz.

2009. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
21:03-asnak teljesen igaza van. Én se poénból koplaltam, hanem mert már nagyon sok fogyókúrán vagyok túl, meg "fogyasztó csodaszereken" és meguntam, hogy máshogy nem megy. Természetesen én is tudom, hogy az az ideális, aki mozgással és odafigyeléssel, egészségesen, fokozatosan fogy. De én sajna azok közé tartozok, akinek ez soha nem fog sikerülni. A koplalást pedig csak addig szoktam csinálni, amíg le nem megy a felesleg, tovább nem, már tudom a mértéket, volt időm és alkalmam megtanulni a saját káromon. Ez van, megint lehet lepontozni...
2009. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Reduktil: 1.5 hónap alatt 6 kiló.Nagyon tudom ajánlani,főleg ha nincs időd,energiád mozogni.:)Nekem eddig CSAK ez használt,ilyen rövid idő alatt.Már 2 hónapja nem szedem,és még nem jött vissza a feleslegem.
2009. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!