Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Peak vagy LifeTilt Pyruvat...

Peak vagy LifeTilt Pyruvat vált be nektek?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyobb súlyfeleslegtől megszabadulni (20kg), és ehhez szeretnék kiegészítőként használni pyruvat-t, de nem tudom, hogy melyiket válasszam. Tudnátok segíteni, hogy nektek mik a tapasztalatok egyik-másik termékkel kapcsolatban?

Nem utolsó sorban, szeretném leszögezni, hogy tisztában vagyok vele, hogy ehhez életmódváltás szükséges + mozgás. Nem vagyok híve a teleshopos szövegeknek "nem kell az étkezésén változtatni, mert ez a csodakapszula mindent tud" és hasonlók :D

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2014. márc. 5. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Peak!
2014. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
A piruvát biztos hogy bevált, mert minden sejtünkben ÁLLANDÓAN bőven jelen van pirosszőlősav. Tehát pont olyan értelmes megvenned, mintha vizet vennél többszörös áron.
2014. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyértelmuen a Peak!Próbáltam mind a kettot.A Peak pyruvatjától látványos volt a fogyás,pedig nem fogytam olyan sokat,a Lifetiltes pyruvatnál viszont nem vettem észre szinte semmit..és árban ugyanott van mind a ketto.Határozottan a Peaket ajánlom :)
2014. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!