Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki próbálta...

Van itt valaki, aki próbálta már a Lifetilt -es diétát? Tapasztalatok érdekelnének, hogy érdemes-e belevágni.

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Jókat ír, bár valahol mégis vannak nagy butaságok. Szerintem próbáld a Rékáét (Shapetilt). :)
2013. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én az elején nagyon bírtam, igaz bicskanyitogató a stílusa, de pont ez tetszett, engem valahogy motivált. Egészen addig amíg meg nem láttam egyszer egy nem túl egészséges ételeket forgalmazó étteremben nem túl egészséges ételeket enni, aztán pedig az egyik szórakozóhelyen.. hogy is mondjam.. enyhén szétcsúszott állapotban.


Kicsit hitelét vesztette akkor, de azért még követem hellyel-közzel, mostanra viszont a Tilt már nem a régi, csak a pénz körül forog ami a minőségen is észrevehető, a bejegyzések..elég érdekesek vagy ha mégsem, akkor az azért van mert más oldalaról kopizza a szöveget.


Folyamatosan ellentmondásokba keveredik, a saját bejegyzéseiben hazudtolja meg a korábbi írásait úgy, hogy ezt észre se veszi. Majd mikor valaki erre felhívja a figyelmét egyből támadó stílusban leoltja vagy komment nélkül kitiltja az oldalról.


A legszebb az volt, mikor bizonygatta hogy a borsófehérje világszabadalom és hogy őt fogja koppintani a többi cég, majd rá pár hétre közölte hogy ja hát inkább kidob tejsavó fehérjét is a borsó mellé..


Nem fogad el kritikát, szerinte az ő módszere a legjobb a többi szar, aztán később közli hogy neki valójában nincs is módszere, ő csak összeválogatja a legjobbakat..

Először fikázta a crossfitet most be szeretné vezetni azt a vonalat is a Tilthez, meg hát amit a Scitec-el művelt az elején az is mulatságos történet volt.


A diéták amúgy nem rosszak (de azért az 1200-at ki ne próbáld, az masszív éhezés, pláne ha mellette még mozgolódsz is valamit) csak az a baj vele, hogy ha abbahagyod, akkor valószínűleg visszahízol..


Ment ez a "mi lett velük x nap múlva" sztori is, ahol érdekes módon csak az arcukat kamerázta mindenkinek. (1-2 kivétellel)

Volt az az Adrienn csaj, na róla a legjobb barátnője írta le a Twitterén (egy sminkblogger) hogy a LT-s diéta abbahagyása után a duplájára hízott vissza..


Szóval a Lifetilt egy teljesen alap diéta (amit amúgy kb fél-1 órás utánaolvasással te is össze tudsz állítani magadnak) körítve egy kis anyázással, egy kis káromkodással, csipetnyi nagyképűséggel és egy baromi, de tényleg eszeveszett jó marketinggel. Inkább válts életmódot, ne ilyen időszakos diétákban gondolkozz!!


Viszont a Steptilt-es edzéstervek szupernek tűnnek!:)

2013. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt belevágsz azért olvasgasd végig ezeket:


[link]


[link]


[link]

2013. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez de gáz :D


Én jóval többet eszem, mint amiket előír, kevesebbet edzek és mégis fogyok. Ez a zsírfóbia is röhejes, meg a tej gyümölccsel, stb.

2013. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kalap fos az egész...
2017. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A 2-és mindent leírt amit én is gondolok az egészről!
2017. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 benazor válasza:
Nem nagy trükk a fogyás, ne zabálj és heti 4-szer edz legalább. Ennyi:D De tényleg, nem kell ezt túlragozni. Ha kicsit rásegítenél a pyruvat+CLA segít rajta de a Lifetilt nagyon drága ilyen szempontból, én a Panda Nutrition Pyruvatját fogyasztom és sokkal reálisabb ára van.
2020. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!