Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biciklizéssel melyik testrésze...

Biciklizéssel melyik testrészeket lehet a leghatékonyabban formáni? Mennyit biciklizzek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Ha kérdésed a zsírleadásra vonatkozik, akkor nincs helyi fogyasztás.

Ha az izomnövekedésre, akkor nem túl nehéz a válasz, comb és vádli.

Fogyáshoz állandó, egyenletes 130 körüli pulzussal érdemes tekerni. Erősítéshez, viszont keményen oda kell lépni a pedálra, hegymenetek, sprintek, intervallum kardio

2008. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Biciglizéssel egyik testrész sem formálódik.Nekem sajnos kötelező minden nap bicigliznek mert egy kicsit messze lakok a sulitól is,a bolttól is meg mindentől.De nem vettem észre hogy bármim is formálódott volna. max.erősebbek lesznek a lábaid.

Futással többre mész,vagy járj konditerembe,lovaglásnál pl. a comb és a fenék izmosodik.

2008. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 92 kg voltam, 1 hónapja most 88 vagyok, nem nagyon figyelek oda, mit eszek de naponta biciklizek, előtte meg semmit nem mozogtam. Ahol van izomlázad, azt fogyassza.

A szomszédom, kb 150 kg, és rendszeresen biciklivel jár munkába, ami amúgy gyalog 25 perc, lehet ha ennyit se tekerne 155 kg, lenne, nem tudom.

2009. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!