Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy lehet a leghatékonyabban...

Hogy lehet a leghatékonyabban 10 nap alatt lefogyni?

Figyelt kérdés

174 cm vagyok és 64 kg. a testtömegindex normál testsúlyút adott ki nekem de én még igy sem vagyok megelégedve az alakommal. erős csontozatú vagyok.

volt nekünk szobabiciklink de hamar feladtam. futni nem igazán szeretek de ha van más öletek amivel egy pár kilót le tudnék adni azt megköszönném. körübelül 6-7 kilót szeretnék leadni:$

16/L


2011. aug. 23. 23:04
 1/2 anonim válasza:
Kemény edzéseket csak orvosi vizsgálat után érdemes végezni. Főleg ebben a melegben. Szerintem kezdetnek az is jó, ha fokozatosan kiiktatod először a cukrot, aztán a zsírokat (olajat, vajat stb.) és a lisztet. A sorrendet fel is cserélheted. De hirtelen éhezni, hát az nem a legjobb ötlet. Szerintem ez a meleg kedvez is a fogyókúrának, ilyenkor úgy se nagyon tudunk enni. Inkább rengeteg gyümölcs (ne banán): dinnye, barack, aminek nagy a víztartalma. Zöldségek, és sok víz. Ilyenkor nem nehéz sokat inni. Sok sikert!
2011. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

visszatérek én is a napi fél órányi szobabiciklire, zöldséggyümölcs, nokenyér..

15/L

2011. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!