Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos étvágycsökkentő?

Hatásos étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés

Tudom, ez nem megoldás, és oda szeretnék figyelni az étkezésemre, rendszeresen sportolnék / sportolok, viszont egyszerűen nem tudom kontrollálni az evési kényszeremet.Unatkozok-eszek, tanulok-eszek.. kényszeresen mindent amit látok, úgy hogy nem is vagyok éhes.


Régen sokkkal többet sportoltam, na meg fejlődő szervezet stb. és ez a kaja mennyiéség nem látszott meg rajtam, mostmár igen! De nem tduom csökkenteni, csak napokra, utána újra zabálok mindig mindent...


Akarattal kéne, de nem tudom leállítani!


Ha valakinek van olyan szer ami segített csökkenteni az étvágyát, akár minimálisan az, az sokat segítene rajtam.


2014. máj. 10. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok mindent kipróbáltam hiába ,ha meghallom ezeket a csoda szereket idegbe jövök mennyi pénzt pocsékoltam el.Ajánlom neked a maté teát étvágycsökkentő zsírégető és BIO vagy a szálas fekete teát étvágy csökkentő és felpörget.( persze cukor nélkül a teákat).
2014. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kb fél évig ittam a mate teát de nekem az nem jött be.

Dehát kinek mi... :)

Viszont a citrom+ gyömbér és víz ítóka elvette az éhség érzetem.

2014. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!