Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 20kg-t híztam. Szülés után...

20kg-t híztam. Szülés után még mindig nem ment le. Nincs akaraterőm, állandóan éhes vagyok. Étvágycsökkentő, mi segít?

Figyelt kérdés
Legalább egy kezdő lökéshez kellene segítség,valamilyen bogyó.
2013. jún. 12. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd könnyebb mozgásokkal. Pl intenzív séta, kis kocogás.. Mit szeretnél egyébként sportolni? Konditeremre gondoltál, vagy csak otthon kivitelezhető mozgásformákra?
2013. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pici babám és háztartás,állatok mellett nincs időm mozogni,na meg 110kg-val nehéz is. :(

Kezdetnek az állandó éhségérzetemet kellene elvenni és ha lemegy pár kg,akkor majd jöhet a mozgás.

2013. jún. 12. 09:57
 3/13 VikiToth ***** válasza:

Ne szedj bogyókat, szerintem.

Próbáld meg inkább "becsapni" magad, egyél olyan dolgokat, amelyek eltelítenek, lassabban szívódnak fel, egyél naponta ötször, igyál sok vizet, zöld teát (összesen legalább napi 2 litert), és mint az előttem szóló is javasolta, könnyű mozgás, naponta, kétnaponta egy óra intenzív gyaloglás (egy izzadt póló) legyen. Mellőzd a fehér lisztes ételeket, a cukrot. Egyél teljes kiörlésű kenyeret (reggelire, sovány húsokat, pulyka-csirke sonkát, tojást, sovány túrót, sok zöldséget, délelőtt mehet a gyümölcs is. Ezeket oszd el úgy, hogy napi öt ékezésre jusson, ne legyen éhségérzeted. Indulásnak meglökheted az emésztésed egy kis zabkorpával, az jól kisöpri az ember beleit:-) ráadásul erre még jó is a sok folyadék. Nézd meg a kaloriabazis.hu-t, ott nagyon jól lehet vezetni, hogy mit eszel, mennyi kalória, mennyi zsír, ch, fehérje, szerintem nagyon hasznos oldal.

Ne akarj hirtelen fogyni, nincs értelme, eleinte ha lemegy heti 1kg, később a heti fél is nagyon jó.

Esetleg heti egy nap "bűnözés" belefér, akkor ha eszel olyat, amit nem lenne szabad, nem lesz baj (egy szelet süti, egy fagyi, vagy egy kolbász:-))

2013. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen megèrtelek ugyanigy vagyok én is. :(( 1 éve szültem de annyira akartam szoptatni hogy annyit ettem ittam hogy most 86 kg vagyok. Én se birok magammal csak eszek eszek.sportolni meg lusta vagyok.nem tudom mi a jo megoldás, csak azt akartam hogy tudd nem vagy egyedül.
2013. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Étvágycsökkentő. Semmit sem segít, attól még nem fogsz rendes ételt enni.


Rendes ételt akkor fogsz enni ha rendes alapanyagokat kezdesz vásárolni. Tehát ha zöldségeket és húst vásárolsz be, akkor tudsz fogyni. Ha mást, akkor nehéz dolgod lesz. A bogyó az nem hús, nem zöldség sajnos.

2013. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok pont. Szoptatás nekem is fontosabb, és még mindig az. :) Ezért nem merek és nem is bírok diétázni. Minden nap sétálunk hegynek fel, izzadósan, összesen legalább 1 órát, már nem nassolok nagyon, de semmi változás, persze a közérzetemnek jót tesz, és ennyi. :)
2013. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Étvágycsökkentő, babával? Te jó isten. Nehogy elkezdj ilyeneket szedni! Valószínű csak pótcselekvés nálad az evés, csinálj zöldségsalátát, vagy csak szeletelj fel uborkát, répát stb. ezeket rágcsálhatod egész nap. De persze emellett ne felejts el normális ételt enni és mozogni.
2013. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
68%

Lustaságra és akaraterőhiányra nincs bogyó. Mozogni meg mindenkinek van ideje, kelj fel fél órával korábban, vagy feküdj le ennyivel később. Kajálni meg napi 5x keveset, és szüntess be minden cukrosat, a kenyeret meg minimalizáld, vacsira egyél pl. sok paradicsomot, sonkát, uborkát, 2-3 db abonettel, az csak a kiegészítő legyen, hidd el, nem olyan nehéz, csak rá kell szánni magad. A kaját, amit eddig ettél, csökkentsd, és a gyerek után ne egyél meg semmit, dobd ki, akkor is, ha pocsékolásnak érzed!

Szobabicót meg tekerhetsz akárhány kilósan is...

2013. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Mozgásra kell, hogy legyen időd, nem is kell egy óra, de akkor félóra intenzív valami :)

Tapasztald ki, mivel laksz jól, ami nem rengeteg kalória. Én (de ezzel tuti nem vagyok egyedül) éhesebb vagyok sokkal több evés mellett is, ha magas a szénhidrátbevitelem. Nekem sok zsírt kell ennem, mert attól csökken le a kalóriabevitelem pompás jóllakottság mellett :D Bajban lennék a magkenyereim nélkül, mit mondjak.

Az akaraterőnek szerintem nincs sok köze eme dolgokhoz, ha éhes vagy, nyilván eszel, mert rossz, idegesítő úgy, ezzel én is így vagyok. A megoldás az, ha megtalálod a neked megfelelő életmódot, amit tudsz tartani s amitől fogysz. A többiek már írtak dolgokat, amiket hagyj el vagy mérsékeld a mennyiségüket, ezekről nem írok.

2013. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mint Te. Én nem tudtam sokáig szoptatni, úgyhogy hamar elkezdhettem volna vissza fogyni. De az állandó idegeskedés meg stb miatt nem ment. Hónapok kellettek hozzá és legalább 20 sikertelen fogyókúra (ami legtöbbször 2 napig tartott). Szóval nehezen de eldöntöttem magamba hogy most végig csinálom. Nekem is pótcselekvés volt az evés, nehéz volt leállni róla. Meg persze csak akkor tudtam elkezdeni mikor lelkileg rendbe voltam. Addig feleslegesen küszködtem. Sok sikert, és kitartás kívánok!
2013. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!