Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Dr. Markert féle diétáról...

Dr. Markert féle diétáról vélemények?

Figyelt kérdés
Ez az aminél 2 hétig csak azt a bizonyos turmixot lehet inni. 2 hét alatt 4-8 kiló fogyást ír. Csinálta ezt valaki? Ha igen minden érdekelne. Kibírhatóság, eredmény, stb.
2009. dec. 29. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha rá van írva akkor az 100%, hogy úgy van. Ezek sosem hazudnának senkinek :D

Komolyra fordítva a szót figyelj oda a kajára és egy kis mozgás sem árt. Ez a tuti recept, nem ilyen sz*rok.

2009. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Két hétig csak egyféle kaját enni az nagyon egyoldalú, csak valami hiánybetegséget okoz, aztán meg majd hullik a hajad, és nem tudod, mitől.

Oké hogy esetleg vannak benne vitaminok, de egy zöldség vagy gyümölcs nem csak vitaminból áll, hanem színanyagból, rostból, enzimekből, aminosavakból, ami az ilyen turmixokban nincs benne, és ha van is, mesterséges. A szervezeted ilyenkor tök értetlenül rádnéz és azt kérdezi: ez meg mi a fene?...

Ha egyoldalú táplálkozást óhajtasz folytatni két hétig, akkor egyél almát meg leveszöldséget (hehe, persze más gyümölcsöt is lehet.)

Ja, csak annak nincsen csokiíze...

2010. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen "diétáknál" nem nagyon lehetsz büszke magadra ha végigcsináltad, mert tényleg végigcsokoládézni két hetet nem nagy kunszt. Aztán ha abbahagyod visszajönnek a kilók.Vagy örök életedben ezt akarod enni?:)

Nem diétázni kell hanem másképpen enni mint eddig, és azt tényleg örökre megváltoztatni. Már mint az étkezési szokásokat. Elhízni rossz szokás..

2010. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ugyan elég késői, de köszönöm a hozzászólást. Én januárban elkeztem ezt a diétát, és eddig ez a legjobb. Én ugyan 3 napig ittam "csak a turmixot". Ezzel elértem, hogy összement a gyomrom. Azóta minden nap 1x eszem rendes ételt általában 3 óra körül. Reggel ha ég a gyomrom, akkor kölesgolyót eszek. Szóval 3-kor délután eszek egy jót, legyen az leves, pizza, tészta, bármi. Ja és arról nem beszélve, hogy ha családi összejövetel van, megszem amit kívánok. Legyen az süti, vagy akár kóla. Az elmúlt 3 hónapban 6 kilót adtam le, és mondhatom, hogy átalakult az étkezésem is. Ja mondjuk én járok kangoora is,ami azért elég intenzív mozgás. Sokkal kevesebbet eszek mint régen. Ja és már a turmixot sem iszom. Szóval igazatok van, hogy 2 hétig ezt inni nem jó, de nekem abban segített, hogy leszoktassam magam arról, hogy egyszerre sokat egyek. Összegezve NEKEM BEVÁLT, és ha valakinek sajna fogyóznia kell ANNAK AJÁNLOM.
2010. márc. 16. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!