Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szenhidratmentes dietarol...

Szenhidratmentes dietarol velemenyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel a módszerrel fogytam 22 kilót 4 hónap alatt.Még 10-et akarok,az is meg lesz nyárra.Szerintem nagyon egyszerű és könnyű így a fogyás,bár én bicajozok is heti3-4-szer 50 percet.
2010. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

utana olvasgattam es mindenki azt irja hogy nagyon nehez es nagyon gyenge volt szinte semmit nemtudott csinalni.

Orulokhogy neked konyebb volt, belevagok en is lesz ami lesz. 7 kilot szeretnek fogyni.

2010. márc. 31. 13:06
 3/5 anonim válasza:
53%

Szerintem teljesen elhagyni a szénhidrátot egészségtelen.

Én is próbáltam már elhagyni teljesen a kenyeret, krumplit, rizst stb... Szinte állandóan éhes voltam, és semmire sem tudtam koncentrálni, mellette még energiám sem nagyon volt. :S

Most én is fogyózom, de sokkal több feleslegem van, mint Neked. Kenyér helyett korpás kekszet eszem reggel, nem sok kalória, és teljes kiőrlésű lisztből van. Kruplit is eszem néha és rizst is, persze nem minden nap, és egyszerre keveset, sok zöldséggel. Husival együtt viszont soha sem. Ja, mellette minden nap torna, így sikerült két hét alatt fogynom egy ruhaméretet. :)

Mivel Neked nem kell sokat leadnod, ha nekiállsz hetente legalább négyszer valamit sportolni, és mellette figyelsz az étkezésre (többször keveset, no cukor és vaj stb.), a hatás nem marad el.

Kitartást!

2010. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Szerintem nem nehéz,rengeteget lehet enni,még akár este is.Én főként csirke mellet,halat,salátát,tejterméket,tojást eszek.Mindig jól vagyok lakva és olvadnak a kilók.Nem érzem magam gyengének sem.
2010. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:
100%

a szénhidrátcsökkentéses diétát a testépÍtők alkalmazzák, hogy egy napra, versenyre elérjék a hiper alacsony testzsÍr % ot, amit arra az egy napra tudnak érdemben megtartani, aztán újra felkészülnek, még ha több verseny is van egymás után, namármost ők is legyengülnek, súlyból nem tudnak annyit és akkorát kinyomni, emelni stb, ami természetes, ők a magas fehérjével és a kemény súlyzós edzéssel érik el, hogy ne veszÍtsenek izomból, ami ugyebár nem könnyű, ha közben nincs sok szénhidrát,

namármost egy átlag ember aki dolgozik stb és fut mondjuk heti 3x fél órát, és még aerobik dvd re tornázik csak azt éri el, hogy lelassul az anyagcseréje teljes mértékben és izomtömeget is veszÍt, pláne ha nem tudja, hogy mit és mikor hogyan egyen,


tehát a válasz az, a gyakorlati véleményem az ezzel kapcsolatban, hogy a fehérjebevitel maradhat akár közepes szinten is ha nem vagyunk testépÍtők, de az összenergia , kalória 60 % a szénhidrátból kell származzon, minőségi szénhidrátból: basmait rizs, lencse, bab, burgonya, telj.kiörlésű tészták, kenyerek, alacsony GI jű szénhidrátok, zabpehely, a 30% fehérjéből, ami szintén minőségű teljes értékű fehérje kell legyen: csirkemell, halak, marhahús stb, tejsavófehérje,

a maradék pedig zsÍrból: pl. lenmagolajból, különben leáll a zsÍrvesztés,


az összkalóriabevitelt pedig a testmozgás során elhasznált kalóriához mérten, az egyén tömegéhez, korához és neméhez kell belőni, és úgy megszorintani az összkalóriabevitlet hogy ne okozzon anyagcserelassulást, tehát ne legyen koplalás a dologból, ezt úgy érhetjük el egyébként, hogy a tömegünket megtartó összkalóriaértéket lecsökkentjük (15% al)

2010. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!