Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A banán diétáról hallottatok...

A banán diétáról hallottatok már? Vélemények? ( tapasztalatok)

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hallottam,de elég hihetetlennek tünik,miután magas a cukor tartalma....
2011. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
én sem hallottam. beavatsz minket, légyszi?
2011. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én hallottam, de sztem nem hatásos!
2011. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egyoldalúsága miatt - tehát h csak ch - lehet hatásos.
2011. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlen. A banán tiszta ch. Magyarul ha napokig SOK csak banánt eszel, akkor a mindennapos léthez szükséges energiát a szervezeted a bevitt táplálékból fedezi, tehát még véletlenül sem nyúl a zsírokhoz, viszont mivel a fehérjebeviteled gyakorlatilag 0, az izmaidat szépen elkezdi bontani és ugyan "könnyebb" leszel, de a látvány sokkal rosszabb lesz, mivel a zsír megmaradt. A másik lehetőség pedig, hogy KEVÉS banánt eszel, ami egyenlő a koplalással és csak azt éred el, hogy amint befejezted, a dupláját hízod vissza. Egyáltalán nem ajánlom ezt a diétát.
2011. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felejtsétek már el ezeket a káposzta, paradicsom, banán meg ilyen idióta diétákat, aki ezeket kitalálja le kéne csukni. Teljesen leépíted magad. Mért nem lehet normálisan sporttal, mérsékelt kajálás mellett, éhezés nélkül fogyni? Sokkal szebb alakod lesz, mint ha így lesorvasztod magad.
2011. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2011. jún. 15. 20:48
 8/11 A kérdező kommentje:
ma kezdtem el reggel és este is ettem egyet egyáltalán nem vagyok éhes és nappal sem voltam
2011. jún. 15. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor csináld, nálad beválhat!
2011. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
örülnék neki :S
2011. jún. 15. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!