Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sllimfit kapszulával kapcsolat...

Sllimfit kapszulával kapcsolatos TAPASZTALATOK?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnének,kinek használt, mit csinált mellette, hogyan, fogyás stb. Ma rendeltem meg

2014. jún. 4. 13:23
 1/1 anonim válasza:

Gránitszilárdságú alaptörvénybe illő tétel, hogy nincs olyan varázsszer a földön, ami csak úgy hip-hop eltünteti a szervezet által felhalmozott zsírt anélkül, hogy bármi hosszútávú hatása lenne. Az anyagcseréd megváltozik, amíg szeded és hatásmechanizmustól függően valami biztos történik utána. Legegészségesebb esetben pont annyi jön vissza, mint a tabizás előtt volt, rosszabb esetben a szíved, veséd megterheled.

Idézem a slimfit oldaláról:

"az eredményhez hozzájárulhat, ha a cukros, péksüteményes, desszertes étkezéseket kihagyjuk, vagy minimálisra csökkentjük."


Ha mostantól a fenti kajákat elhagyod, akkor slimfit nélkül is lefogysz és tartósabb is lesz. Az összes csodafogyivarázselixírhez odaírják, hogy "ésszerű táplálkozás mellett" vagy "megfelelő étrenddel kombinálva". Ennyi erővel ha most elkezdesz diétázni, akkor tökingyen is ugyanúgy lefogysz (diétával is óvatosan, a szervezetet az is megterheli).


Én kora tavasszal kezdtem el járni kettlebell/cattlebell edzésre és nagyon jól láthatóan megy le a hájam, többen említés nélkül is megjegyezték, hogy fogytam. És mindez mellett semmit nem vettem vissza a kajálásból, ugyanúgy habzsolok és literszám döntöm magamba a sört. Ja, és emellett több energiám is van és a közérzetem is jobb. Heti 2X1 óra


UI: a helyzet más, ha szervi okai vannak az elhízásnak, pl pajzsmirigy.

2014. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!