Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Holnap főzöm meg először a...

Holnap főzöm meg először a fogyis káposztalevest. Kinek milyen a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hatásos?
2010. jan. 3. 16:50
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Én nem tudtam megenni annyira rossz volt,már csak a szagát éreztem a hányinger kerülgetett,pedig egy hatalmas fazékkal csináltam!Amúgy azt mondják,hogy valóban hatásos,és remélem nem szegi kedved az én sztorim!:)
2010. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Huhh...én utálom. :S
2010. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Csak keveset főzzél, ugysem tudod megenni, annyira rossz.
2010. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Pont azért hatásos,mert annyira rossz,hogy inkább nem eszel semmit,csak azt ne kelljen.Komolyan.
2010. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Pár hónapja végig csináltam. Fogytam, ugyan nem tudom, hogy mennyit, mert a mérlegre nem álltam. Kb 2-3 kg, nekem annyi elég volt. Nem jött vissza egy deka sem, igaz évek óta sportolok. Az ízéről annyit, hogy nekem annyira jól sikerült (gondolom a fűszerezés miatt), hogy még a 7. napon is repetáztam belőle többször. Szóval el lehet készíteni úgy, hogy kimondottan finom legyen.
2010. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Fuuu...nem tudom, a párom iszonyatosan jól tud főzni, mindig be újít valami pikáns ízt, de a káposztalevest ő se tudta igazán felturbózni. Iszonyat íze volt, megenni nem tudtam, ugyhogy a nagy kondér leves a WC-ben landolt. Tehát... szerintem próbálkozz meg életmód váltással, de ez a káposztaleves...Még a hideg is kirázott tőle :D
2010. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

XDDDD

Azért én megpróbálom....:)

167 centi vagyok és 85 kg.Szülés után egy dekát sem sikerült leadnom...mozogni a vesebetegségem miatt nem nagyon tudok...marad a káposztaleves:)

Majd beszámolok az eseményekről...ha valakit érdekel:)

2010. jan. 3. 17:23
 8/22 anonim válasza:
engem érdekel! :)
2010. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem annyira ízlett,hogy napi minimum 8 tányérral bedobtam belőle. Viszont mindig éhes voltam mellette. Fogyni pár kilót sikerült, inkább a közérzetem javult sokat.
2010. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az is pozitív hatás,ha a közérzeted jobb...:)én már annak is örülök....
2010. jan. 3. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!