Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tapasztalatokat gyűjtök az...

Tapasztalatokat gyűjtök az ördögnyelv kapszulával kapcsolatban. Mennyi idő alatt hány kg-ot fogytatok, esetleg volt mellékhatása?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkodom hogy kipróbálom az ördögnyelv kapszulát,de szeretnék előtte tapasztalatokat gyűjteni...a médiából mostanában hallottam róla Csisztu Zsuzsi,Hódi Pamela is ezt szedte és látványos fogyást ért el...

Köszi! 6-7 kg szeretnék fogyni szülés után 1 évvel!


2014. jún. 19. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És mellette mit akarsz csinálni? Hogy akarsz étkezni? Mit akarsz mozogni?
2014. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Diétás étrend természetesen! Nem arra gondoltam hogy csak szedem a kapszulát és mellette zsíros,kalóriadús ételeket fogyasztok..

Mozogni a kerékpározásra gondoltam mivel a kisgyerek mellett másra nem nagyon van időm.

Neked van tapasztalatod a kapszulával kapcsolatban?????

2014. jún. 19. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nincs tapasztalatom, viszont látatlanban mondom, hogy pénzlehúzás, a fent említett csajszik pedig valszeg pénzt kapnak azért, hogy promótálják a terméket. Ergo, abból a pénzből amit erre a marhaságra költenél, inkább vegyél egészséges kajákat. A mozgás pedig egy héten legyen 3-4x futás/kerékpározás minimum 40 perc/alkalom.
2014. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
És ugye azt tudod, hogy a zsír nem az ellenséged? Az ellenséged a finomított cukor, feldolgozott termékek, fehér liszt, pékáruk, édességek, tészta stb, tehát inkább a sok gyors felszívódású szénhidrát.
2014. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

"Nem arra gondoltam hogy csak szedem a kapszulát és mellette zsíros,kalóriadús ételeket fogyasztok.. "

Már rossz. Nem a zsír az ellenséged hanem a szénhidrát. A kenyér, tészta, rizs, pékáruk, stb... kb. 2 hónapja paleozom betegség miatt (glutén és laktóz intolerancia), eddig 66-ról 57 kg-re mentem le. Ajánlom nézz utána, mindemellett nem sportolok napi 5-6 órákat, és nem is szedek semmit, egyszerűen kitisztult a szervezetem.

2014. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Csak megerősítésképp: egy fillért ne adj ilyen "csodaszerért". Ahogy előttem is írták, cukor, liszt, tészta, stb. kerülendő. Figyeld meg, meglesz az eredménye. Ha mindenképp szeretnél táplálékkiegészítőt venni, akkor az inkább valami vitamin és tejsavófehérje legyen.
2014. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehúzás...Rendes tiszta étrend,mozgás és kész 25kg minusz nekem is 14/F
2014. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Majd meglátszik hogy alakul.
2014. jún. 20. 08:19
 9/12 anonim válasza:
25%

Nagyon felkapott lett ez az ördögnyelv. de nem értem miért nem gondolják át az emberek.

Mindenhol azt írják, csak akkor hat a kapszula, ha alig eszel, és tornázol folyamatos, illetve ha napi 3 litert megiszol. Szeded a méregdrága kapszulát,és leadsz havi 2-3 kg-ot ( Többet nem, ezt leírják !)


De ha belegondolsz, ha nem eszünk össze vissza zsíros, és cukros dolgokat, és ugye tornázunk, esetleg sokat iszunk, DE nem szedjük a kapszulát, na akkor anélkül is normális, és teljesen biztos, hogy fogyni fogunk!


Csak az emberek megveszik ezt tök drágán,mert mindent elhisznek, amit kicsit is megreklámoznak, és várják a csodát.

Nem azért fogysz,mert szeded ezt a vackot, ami egyébként méregdrága, hanem azért ,mert diétásan eszel, és sportolsz.

De ezt meg teheted méregdrága kapszula nélkül is!

2014. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem a szénhidrát az ellenség, hanem a TÚL SOK SZÉNHIDRÁT. Hogy mondhatsz ilyen butaságot? A szénhidrát adja az energiát az agynak...

És nem a zsír az ellenséged, hanem a TÚL SOK ZSÍR!

2014. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!