Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöld tea tényleg használ?

Zöld tea tényleg használ?

Figyelt kérdés
Elkezdtem napi másfél liter zöld tea fogyasztásához,s az szeretném tudni,hogy nektek mi a tapasztalatotok vele,mellette szoktam napi negyven percet mozogni s vigyazok az étkezessel is :) segít a tea?

2014. jún. 22. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A zold tea csak segit kihajtani a felesleges vizet, es gyorsitja az anyagcseret. Annal mindenkeppen jobb, mintha kolat innal. En evek ota csak napi 2 l zold teat iszok, mert ugye valamit inni kell, a viztol meg oklondozok. A borom szebb tole, es a gyomromnak is jot tesz ezek mellett. Lehetoleg szalas zold teabol fozd a teat, ami allitolag tiszta, nincs mas is hozzakeverve.

De ez sem csodaszer (remelem nem is ezt varod tole), csak ettol fogyni nem fogsz, ha nem figylesz az etkezesre, es nem mozogsz hozza megfeleloen.

En csak ajanlani tudom! Mindenkinek el kellene felejtenie a kolat, fantat es tarsait. Ez is van olyan finom.

2014. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kb. egy hete iszom, eddig még semmi hatást ne nem tapasztaltam.

Méregtelenítő és étvágycsökkentő hatása van. Azt viszont mindenképp tudni kell, hogy cukor és édesítőszer nélkül fogyaszd! Így is finom!

2014. szept. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!