Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Nidora...

Mi a véleményetek a Nidora étrend kiegészítő porról?

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalatok? Használt valaki ilyet?
2014. jún. 24. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó sokat egyél belőle. Mert aztán magadtól nem tudnál lefogyni mert ahhoz minimum 7 doktorira van szükség. Evolúció szégyene vagy.
2014. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó hogy egy kérdésből ennyi minden lejött neked. Fuu utálom az ilyeneket inkább ne is írj akkor...nem azt mondtam hogy akkor csak azon fogok élni csak egy egyszerű kérdést tettem fel..egy éve járok futni sportolni kondizni, rengeteg diétát próbáltam ki nem segített...ne mondd már meg nekem milyen vagyok:) francnak szólsz bele
2014. jún. 24. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem hogyan szeretnél úgy fogyni, hogy még pluszban eszel valami kiegészítõt.
2014. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert elméletileg az arra való hogy ne legyek tőle éhes azaz nem ennék annyit azaz fogynék...minek ír ide olyan aki rohadtul semmit sem ért hozzá?:) Kárnak írtam ki...
2014. jún. 24. 23:49
 5/7 dromedarbalu ***** válasza:

Kérdező!


Igen egy kicsit bunkó volt az eggyes.


De igaza van! felesleges ilyen kiegészítőket venned sokszor nem valók semmire sem. Csak pénzkidobás.

Magadtól kell lefogynod mert igaz hogy az első pár napban nagyon rossz lessz de miután össze szűkült a gyomrod utána nem leszel éhes a keveset eszel és nem is fogsz tudni sokat enni!


Én jelenleg 16 kiló minuszban vagyok. És semmit sem kellet hozzá szednem/vennem.

Csak sport!!!

2014. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha éhes vagy enni kell, nem porokat zabálni.

És még én nem értek hozzá?

Úgy állítsd össze az étrendedet, hogy ne legyél éhes, tehát egyél sok zöldséget és sovány húst például, ezekkel könnyű jól lakni és sokáig laktat, mégis kevés kalóriát viszel be vele.

E mellé kell annyit sportolni, hogy a napi kalória deficited pont megfelelő legyen, mondjuk a heti 1 kg fogyáshoz.

Ha többet sportolsz többet is ehetsz, főleg nem leszel éhes.

Aki így csinál és nem tud fogyni az szimplán csak hazudik.

2014. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem nem vált be :)

De ha vkit érdekel szivesen megszabadulnék tőle olcsón!!

2014. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!