Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A leg magic használata mely...

A leg magic használata mely területekre érvényesül leginkább? Akik használták hol tapasztaltak nagyobb változást? Alhasra hat vmennyire? Diétáztatok, kevesebbet ettetek mást sportoltatok e mellette?

Figyelt kérdés
Csak azok válaszát várom akik használták/használják. Tanácsok?
2010. jan. 8. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Nekem a combonon és a fenekement határozott javulás látszott. Hasam előtte is lapos volt, tehát ott nem vettem észre változást, de ott is volt izomlázam néha, tehár oda is hat.


Naponta 5x álltam rá, először 20, aztán 50, 100 és legvégül 200 terpesztést csináltam alkalmanként. 3 hét után éreztem látványos javulást.

2010. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nővérem még az első válaszolónál jóval kevesebb gyakorlással is látványos javulást ért el fenék- és combrészen, de a hasa neki is lapos volt, így arra én sem tudok válaszolni. Semmi mást nem sportolt mellette, totál lusta volt :) És az evésben sem zavartatta magát, de mert alapvetően vékony alkat és a le magic formásításra kellett :) Sok sikert! :)
2010. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Könnyűnek tűnik, de valójában nagyon megterhelő a Leg Magic-kel edzeni. Rendszeres használatától a fenék izmai, valamint a comb belső és külső oldala (de különösen a belső!) erősíthető leginkább. A hasamon nekem még sosem volt izomlázam tőle, de az biztos, hogy jócskán le lehet izzadni, ami azt jelenti, hogy sok-sok kalóriát égetünk közben.

Viszont egyvalami nagyon fontos: ha van aranyered, akkor nemigen ajánlott a Leg Magic.

2010. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aranyérrel mért nem lehet leg magicezni?
2011. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs aranyered, akkor a Leg Magic önmagában nem fog azt okozni; ha viszont már van aranyered, akkor a Leg Magic kiújíthatja, súlyosbíthatja a problémát, mert maga a mozgás, amit végzel a szerkezeten, a fenék- és a combizomzatot is megterheli, állandó feszültségben-feszülésben-mozgásban tartva az aranyeret, annak helyzetét.
2011. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!