Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hónap alatt 10kg letudok...

Két hónap alatt 10kg letudok fogyni? Tapasztaltak segitségét várom.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.172cm és 86kg.
2011. ápr. 26. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen sok sportal.
2011. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egészségesebben étkezel és naponta 1 órát mozogsz, akkor igen.

Egészséges étkezés alatt értek pl egy ilyen étrendet:

Reggeli: egy szelet tk. kenyeret (pl. pirítósként) hozzá párolt zöldköret + egy kis sonka, sajt és/vagy túró.

Tízóraira egy alma és/vagy joghurt.

Ebéd: párolt zöldségköret + sovány húsok (csirke, pulyka, halak) párolva, grillezve

Uzsonnára megint jöhet valami gyümölcs, amit szeretsz.

Vacsi: túró/sonka/kevés hús + alma és/vagy párolt zöldségköret

+ napi 2 L víz és 1 óra aerob mozgás (bicaj, taposógép, esetleg kocogás, bár én azt speciel utálom)

Én így étkezem 1 hónapja, mozgok napi 1 órát, sosem vagyok éhes, és fogytam 5 kilót, bár kisebb túlsúlyból. Szóval neked még könnyebben is megy, ha ez betartod. Most húsvétkor még bűnöztem is jó sokat, bár amúgy nem jellemző.

2011. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

170cm és 94 kg voltam.

Most 81 vagyok.

Havonta 4kg-t fogyok, úgy hogy mindent eszek, csak kevesebbet!!!!Nem koplalok, az az 1400-1500kcal mindig megvan, de nem esek kétségben ha véletlen 1600ra jön ki:)))

Sokszor fogytam már le 62kg-ra és mindig jóval többet hiztam vissza.

Rá kellett jönnöm hogy nem fogyóznom kell, hanem életmódot váltani. Lassan becsempészni a mindennapjaimba a mozgást, és kevesebbet enni.

Lassú folyamat, de mindig tele vagyok energiával, végre 23 évesen rendszeres lett a menstruációm, nem vagyok éhes, és van kedvem kimozdulni itthonról.

Még hosszú út áll előttem, de a mozgásnak köszönhetően már most is csak 70-75kgnak néznek, ami nagyon jól esik.

Bárcsak hamarább is rájöttem volna erre, hogy nem kell sietni....és talán akkor a melleimet sem viselte volna meg a fogyás. De előre nézek és ha elérem a 65-68kg-t megköszönöm Rubint Rékának és megcsináltatom a melleimet, ennyit megérdemlek.

Szóval ennyi a titka az egésznek.

2011. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2011. ápr. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!